“Idealne miejsce na spacer”
Mury Miasta York — recenzja

Mury Miasta York
Zrecenzowano 7 czerwca 2017

Warto zabrać swoją drugą połówkę i udać się w romantyczny spacer murami miasta podziwiając z tej perspektywy miasto York. Polecam!

Dziękujemy, Darek K
Filtrowanie

Zrecenzowano 10 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Mury powstały w 13 i 16 wieku i otaczają miasto od północy. Bardzo dobre miejsce na spacer wokół miasta z łykiem historii starożytnej za czasów Wikingów i Rzymian. Płatne od maja.

Dziękujemy, agnesthc
Zrecenzowano 4 marca 2016

Zdecydowanie polecam wejście na mury. Miejsce dla miłośników historii i spacerowiczów. Niestety nie miałem wystarczająco dużo czasu - warto go sobie zaplanować.

Dziękujemy, Centrosom
Zrecenzowano 8 czerwca 2015

Warto przespacerować się murami miasta York i poznać je z tej perspektywy. Zobaczyć można naprawdę ciekawe rzeczy, nie tylko natury historycznej, ale także i obyczajowej. Dzięki takiej przechadzce łatwo też potem zorientować się w topografii miasta.

Dziękujemy, Małgorzata S
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 11 kwietnia 2015

Piękne mury, wspaniałe widoki. Świetne miejsce na długi spacer przy okazji zwiedzania. Przechodzi się obok pięknego ogrodu rezydencji premiera.

Dziękujemy, Monika O

Mury Miasta York — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

York, North Yorkshire
York, North Yorkshire

Byłeś(-aś) w Mury Miasta York? Podziel się wrażeniami!