Naprawdę ładny dworzec

Zrecenzowano: 15 listopada 2016
pkedzier
Wrocław, Polska
Przy okazji

Warto wybrać się na King's cross przy okazji, jednak ostrzegam fanów Harrego... platforma 9 i 10... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2016
Szery
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 127)

Zrecenzowano: 19 czerwca 2018

Budynek zabytkowego dworca ciekawy, ale miejsce oznaczone jako peron 9 i 3/4 beznadziejne - nie jest to na peronie, lecz w głównym holu, obok sklepu z pamiątkami. Żeby sobie zrobić zdjęcie przy wózku przy ścianie trzeba stać w przynajmniej półgodzinnej kolejce i na dodatek zapłacić prawie 10 funtów. Dobrze, że nasza rozsądna córka nie chciała stać w tej kolejce......

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Katarzyna B
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Sam dworzec imponujący, zabytkowy budynek. Fani Harrego Pottera będą chyba jednak zawiedzeni. Dlaczego? Perony, gdzie kręcono film niedostępne bez ważnego biletu kolejowego, a miejsce oznaczone jako słynny peron mieści się w nowoczesnej części dworca, w holu. Dość łatwo tam trafić, bo do zdjęcia w tym miejscu ustawia się tłum ludzi. Oczywiście jest sklep z pamiątkami. Przy okazji pobytu w tej okolicy można zobaczyć, aby specjalnie jechać, chyba nie.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, Ssobi
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jeden z najpiękniejszych dworców na świecie, perełka Londyńskiej architektury. Zdecydowanie warto zobaczyc

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2017
Dziękujemy, mateuszw138
Zrecenzowano: 18 listopada 2016

King's Cross to jeden z ładniejszych dworców jakie widziałam. Zachwyca swoją architekturą, warto go zobaczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2016
Dziękujemy, Supporter_of_travel
Zrecenzowano: 15 listopada 2016

Warto wstąpić, chyba najładniejszy dworzec jaki udało mi się odwiedzić. Imponujący zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2016
1  Dziękujemy, pkedzier