Bardzo historyczne miejsce

Zdecydowanie warto zobaczyć! Oczywiście tłok duży, szczególnie w szczycie sezonu ale mieliśmy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019
870agatal
Bytom, Polska
Warto przyjechać w innym terminie

Zrecenzowano: 20 lipca 2019
qliwka
Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (23 323)

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie warto zobaczyć!
Oczywiście tłok duży, szczególnie w szczycie sezonu ale mieliśmy bilety grupowe więc udało się całkiem sprawnie dostać do środka. Wnętrze piękne, do zobaczenia między innymi tron koronacyjny królów angielskich. Żałuje tylko że nie można w środku zrobić żadnego zdjęcia chociaż w wyznaczonych miejscach, jest to bardzo rygorystycznie przestrzegane przez obsługę.

Dziękujemy, 870agatal
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Piękny obiekt, jednak przyjazd w lipcu 2019, kiedy są remonty, rusztowania to nie jest to samo co się oglądało na zdjęciach. Szkoda, że wszystko się odbywa w wakacje czyli w momencie, gdy turystów jest najwięcej.

2  Dziękujemy, qliwka
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Miejsce, które koniecznie musisz zobaczyć. Pamiętaj o wykupieniu biletu przez internet, bo oszczędzi to sporej kolejki do kas.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
3  Dziękujemy, mpmdembi
Zrecenzowano: 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie punkt obowiązkowy zwiedzania Londynu. Opactwo robi niezwykle wrażenie, na zwiedzanie trzeba zarezerwować minimum 2 h, jeżeli dodatkowo chce się zobaczyć galerię na piętrze trzeba mieć dodatkowe 30-45 minut. Piękna architektura i możliwość poznania dużego fragmentu Angielskiej historii. Dodatkowa zaletą jest fakt, ze w cenie biletu wliczony jest multimedialny przewodniku dostępny w wielu językach, w tym po polsku. Zdecydowanie polecam zakup biletów on line. Opactwo zwiedzałam w sobotę rano, byłam tam mniej więcej o godzinie 10.00, czekałam chwilę do kontroli bezpieczeństwa, ale trwało to zaledwie 15 minut. Z kupionym wcześniej biletem w telefonie zostałam wpuszczona od opactwa od razu po kontroli bezpieczeństwa, bez konieczności stania w kolejce. Kolejka po bilety była natomiast straszliwie długa i z tego co usłyszałam od ochrony trzeba było w niej czekać około 2 h.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, impepi
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wiadomo, że trzeba zobaczyć, tak samo jak Buckingham, ale jakoś specjalnie nie porwało ;) jest dużo lepszych miejscówek

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Ann W