Ciekawe

Zrecenzowano: 4 lutego 2019
bozena1517
Warszawa, Polska
Interesujące, pozostawiające niedosyt.

Kolejne muzeum, na które mieliśmy tylko kilka godzin, a to zdecydowanie za mało. Kilka działów... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 czerwca 2018
Violetta T
Będzin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (8 690)

Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Muzeum znajduje się o krok od muzeum historii naturalnej. Dużo ekspozycji, niektóre są bardzo pokaźne - można zobaczyć samoloty, zarowńo te z początku awioniki jak i obecne latające cuda. Pokazany jest fragment samolotu pasażerskiego w formie przeciętego plastra. Jest sporo ekspozycji interaktywnych, czasem w formie gier komputerowych. Ale generalnie jest to dla starszych dzieci. Sporo miejsca poświęca się jak zawsze globalnemu ociepleniu, przy czym bardziej podaje się tezy niż dowody. Wstęp jest wolny, ale obecna jest tez płatna ekspozycja dla dzieci - Wonderlab. Naturalnie są miejsca gdzie można zjeść i odpocząć

Dziękujemy, MariuszNT
Zrecenzowano: 21 marca 2019

Wspaniałe prezentacje, znajdzie się tu także coś dla wielbicieli historii, w tym II Wojny Światowej. Darmowe wejście, choć rekomenduje pozostawienie datku na działalność. Doceniajmy pracę tych wspaniałych ludzi :)

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Grzegorz19
Zrecenzowano: 4 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum czynne od 10,00 również w niedziele. Jest ogromne ja wszystkie które widziałam w Londynie. Zaczyna się od pierwszej maszyny parowej ( było cos jeszcze ale niedostępne dla zwiedzających) poprzez statki kosmiczne, teraz iejszosc, po przyszłość. Ta ostatnia wystawa w dużej mierze interaktywna ku uciesze dzieci i nie tylko. Jest tez kino 3D. My oglądałyśmy podwodny świat. Muzeum jest ciekawe godne polecenia.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, bozena1517
Zrecenzowano: 24 stycznia 2019

Doskonałe muzeum z ogromną ilością ekspozycji, zarówno samoloty, samochody jak i części statków kosmicznych, posiada również wystawy interaktywne. Warto.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, drabcio
Zrecenzowano: 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce,godne polecenia. Przeciekawa ekspozycja, samochody,maszyny parowe,aeronautyka.Odwiedz!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, osiemnastocylindrowo