“Kocham to miejsce ”
Tate Modern — recenzja

Tate Modern
Nr 250 wśród 1 816 atrakcji (Londyn)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Opłata: Nie
Zalecany czas pobytu: 1–2 godziny
Przydatne informacje: Zajęcia dla młodzieży
Zrecenzowano 24 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Moja ulubiona galeria w Londynie i nie tylko. Niesamowite budynki, lokalizacja i wystawy, które człowiek chce chłonąć. Świetna i profesjonalna obsługa jest wielkim atutem tego miejsca. Zdecydowanie każdy kto przyjeżdża do Londynu musi odwiedzić Tę galerię. Ja jestem tam co wyjazd

Dziękujemy, festaaa
Filtrowanie

Zrecenzowano 15 lutego 2017

Nowoczesne i współczesne, trochę zaprzeszłe też ale robi wrażenie, niesamowite prace. Można spędzić cały dzień, również z dziećmi. Wiele ciekawych projektów i pokazy multimedialne. Każdy powinien zobaczyć chociaż nie wszystkim potrzeba całego dnia na zwiedzanie.

Dziękujemy, Monika R
Zrecenzowano 12 lutego 2017

To znaczy jak da mnie zupełnie nie zrozumiała, bo do mnie przemawiają klasyczne obrazy na których jest konkretna scena. Tutaj natomiast eksponatami oprócz obrazów są "gliniane glutki", kawałki płótna rozpostarte na ziemi itd. Warto za to (za darmo!) zobaczyć czym jest sztuka współczesna i jakie wartości z sobą niesie. Sam budynek znajduje się na trasie przejścia spod London Eye do Tower Bridge (3 godzinny spacer) więc stanowi świetne miejsce na odpoczynek, zjedzenie kanapek w deszczowy dzień i skorzystanie z toalety.

Dziękujemy, Hanna P
Zrecenzowano 4 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce, zachwyci zarówno miłośników sztuki jak i historii. Można obejrzeć wiele dzieł artystów zarówno tych znanych jak i tych mniej znanych. Nastolatek nie będzie tutaj się nudził. Jest tu restauracja i sklep z pamiątkami. Warto zarezerwować 3-4 godziny (lub więcej) na zwiedzanie.

Dziękujemy, Luszka
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 2 stycznia 2017

Jeśli zamierzasz zobaczyć Tate Modern to teraz jest świetny czas bo otwarto tam nowe skrzydło galerii.To piękna,monumentalna architektura wspaniale wkomponowana w bryłę starej fabryki,ale od strony Tamizy niewidoczna-możemy ją w pełni podziwiać przy pochylni wejścia bocznego.Wewnątrz mamy rozległe przestrzenie na kilku poziomach.Z najniższego poziomu,dość ciemnego choć rozległego i o ciekawej przestrzeni,z pochyłymi podporami możemy wyjść na wyższy poziom efektownymi,spiralnie zawiniętymi schodami.Są one w opozycji do zamkniętych tu wnętrz szeroko otwarte i rozświetlone.Architektura jest surowa ,z betonowymi ścianami i najbardziej klimatyczna właśnie w przyziemiu,bo wyżej mamy i więcej światła i przestrzeń bardziej jakby bardziej uładzoną.Wystawy to głównie rzeżba wsółczesna i instalacje,czyli wszystko czego możemy spodziewać się po Tate.Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, PaniLutka

Tate Modern — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tate Modern? Podziel się wrażeniami!