Londyn
Muzeum Historii Naturalnej w Londynie
Fantastyczne miejsce

Fantastyczne miejsce, zachwycający dział dinozaurów, ssaków i ludzkiego ciała. Piękna instalacja... Przeczytaj więcej

AnnnaZ
Warszawa, Polska
Poziom mega wysoki i to za darmo!

Zrecenzowano: 12 września 2019
Tomasz G
Łódź, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (35 764)

Zrecenzowano: 12 września 2019

Nieprawdopodobne, że bezpłatnie można spędzić cały dzień w tym muzeum. Poziom jego utrzymania przerasta wyobrażenia!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce!
Wejście jest bezpłatne, obsługa zachęca do dobrowolnych datków na muzeum, cześć dodatkowych wystaw jest też płatna. Byliśmy na miejscu tuż po 10, kolejka była długa ale wejście szło bardzo sprawnie. Obsługa już na ulicy kierowała do dwóch wejść rozkładając ruch i przyspieszając dostanie się do środka.
Wewnątrz można spędzić cały dzień, niestety tyle czasu nie miałam ale i tak było warto! Świetna wystawa poświęcona wulkanom, planetom, minerałom (których ilość w zbiorach jest ogromna), mnóstwo wypchanych i zrekonstruowanych zwierząt również gatunków już wymarłych, mnóstwo szkieletów, ale oczywiście największe wrażenie robią szkielet płetwala błękitnego w głównym holu, szkielety dinozaurów, ogromny księżyc i gigantyczny plaster z pnia sekwoi.
Wewnątrz kilka sklepów, bary i nawet miejsce piknikowe, na zjedzenie czegoś „swojego”.
Nie można ominąć tego miejsca przy okazji wizyty w Londynie!

Dziękujemy, 870agatal
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Najlepsze połączenie oferuje stacja South Kensington. Po wyjściu ze stacji metra (naturalnie w odpowiednia stronę) znajdziemy się przed wejściem do muzeum. Wejście jest bezpłatne, można mieć niewielki bagaż, który wniesiemy po sprawdzeniu. Przed wejściem można zjeść coś na świeżym powietrzu - drobne przekąski, słodycze, lody. Wewnątrz ogromna ilość do zwiedzania, dinozaury, ssaki, ptaki, owady. Sporo poglądowych plansz, nieco interaktywnych, ale razi wszechobecna propaganda globalnego ocieplenia. W trakcie zwiedzania można odpocząć w licznych knajpkach - w niejednej oferuje się ciepłe posiłki, za w miarę rozsądną cenę. Dłuższą chwilę przeznaczyliśmy na odpoczynek w muzeum księżyca, gdzie może niewiele jest do zwiedzenia, ale w centrum wisi ogromny księżyc podświetlony i tworzący ciekawą atmosferę. Ogólnie warto to obejrzeć, ale dla dzieci zdecydowanie jest to zbyt długa wycieczka.

1  Dziękujemy, MariuszNT
Zrecenzowano: 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Warte zobaczenia . Jeśli chcesz zobaczyć wszystko potrzeba Ci dużo czasu oraz cierpliwości. Na pewno warto

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, angelinag29
Zrecenzowano: 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zapiera dech w piersiach. Ogrom eksponatów, warto trochę się przygotować żeby wiedzieć co chce się zobaczyć. Wszystkiego w jestem dzień się nie da, lepiej nie próbować bo się zamęczy dzieci... Lepiej wrócić drugi raz. Byłem jako dziecko, byłem jako nastolatek, byłem ze swoimi dziećmi, zawsze pod wielkim wrażeniem.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, daaqs