“Mega zaskoczenie”
Mamuska! — recenzja

Mamuska!
Zamów online
Nr 87 wśród 1 621 Szybkie posiłki (Londyn)
Kuchnie: Europejska, Polska, Środkowoeuropejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Znalezlismy ta restauracje przez przypadek i kazdego dnia przez caly nasz pobyt w Londynie tam wracalismy. Serdecznie polecam pycha jedzenie, a pierogi robia tam najlepsze jakie w zyciu jadlam. Zdecydowanie warto sprawdzic.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Paulina S

Zrecenzowano 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre pierogi ruskie, chodź jak dla mnie farsz powinien być bardziej doprawiony: pieprz i sól. Polskie alkohole, piwa i nawet wódka. Obsługa miła, nawet Pan kilka zwrotów po polsku powiedział na koniec.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 62marcinw
Zrecenzowano 30 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne polskie jedzenie w jak na Londyn przystępnych cenach.
Duże porcje oraz samoobsługowy bar sałatkowy (w cenie posiłków).
Gorąco polecam.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Q1304UWigorc
Zrecenzowano 7 stycznia 2019

Niby polska kuchnia, a menu 50/50 po polsku. Ogromne porcje. Miejsce troche bez jaj bo niby wielka stołówka a niby bar :) Pusto. Pod Waterloo Station

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Metalmaxx
Zrecenzowano 13 maja 2018

Niektóre pozycje z memu są całkiem smaczne, np schabowy czy pierogi. Uważam jednak że jeśli nie umiecie zrobić porządnych (nie odgrzewanych w piekarniku) placków ziemniaczanych to się za to nie bierzcie.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Adam G

Mamuska! — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wood Green, Haringey

Byłeś(-aś) w Mamuska!? Podziel się wrażeniami!