“Super tagliatelle'a.”

Thewitchez Photo Design Cafe Bar
Nr 1 wśród 1 415 Restauracje (Brighton)
Kuchnie: Niemiecka, Pizza, Polska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 18 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem drugi raz i z pewnością tutaj wrócę. Jedzenie super, obsługa sympatyczna i kompetentna. Wiedzą co podają i wiedzą jak powinno to smakować. Domowe jedzonko przygotowane od A do Z :)

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Bartek P
  • Więcej języków

Zrecenzowano 15 stycznia 2017

Pyszne pierogi z kapustą i grzybami! Bardzo miły personel. Restauracja nie jest typowo polską restauracją, wiec można skosztować dań z całej europy.

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, Bartek P
Zrecenzowano 17 grudnia 2015

Bardzo przyjemna restauracja. Domowe jedzonko i super sympatyczna obsluga. Odwiedziłam to miejsce kilka tygodni temu i nadal wspomnienie budzi usmiech. Oby tak dalej.
Pozdrawiam
Ula

Termin wizyty: październik 2015
Dziękujemy, Urszula K
Zrecenzowano 30 grudnia 2014

Z przyjemnoscia rekomenduje ponownie Thewitchez - wspaniala swiateczno-noworoczna atmosfera, jedzenie przepyszne i jak zwykle cos nowego w menu.Sznycel szwajcarski i na deser czekoladowe ciasto - pycha.
Gosci z calego swiata, ruch jak w ulu a Czarownice urocze i zapobiegliwe dbaja o kazdy stolik. Naprawde fajne miejsce, oby Nowy Rok okazal sie laskawy i przyniosl wiele sukcesow.
Mr Shadow - samych pysznosci i do zobaczenia :-))

Termin wizyty: grudzień 2014
    • Atmosfera
1  Dziękujemy, Elżbieta B
Zrecenzowano 26 listopada 2014

Byłam w Brighton dwa tygodnie i akurat wypadały moje urodziny. Zastanawialiśmy się gdzie je spędzić i Trip advisor podpowiedział Thewitchez. Okazało się ze trzeba stolik zamawiać wcześniej ale nam się udało. Trochę się obawialismy jak to wypadnie ale pozbylismy się obaw juz po wejściu. Raz że lokalizacja świetna a goście witani tak serdecznie ze zaczynasz się na tychmiast czuć mile oczekiwanym.Jedzenie poezja na talerzu lub na desce.Jesienny liść jako starter a potem wspaniałości kuchni polskiej i nie tylko.Za dużo by to wszystko opisać, pyszności że dech zapiera. Jako niespodzianka wjechał w pewnym momencie tort ze świeczkami a z głośników poplynelo happy birthday no i nasze sto lat.Nie musze mówić jak mnie to ujelo. Poza tym cały czas ciepły jazz w tle no i oczywiście obsługa w klimacie absolutnie urokliwym.Jest tam również studio fotograficzne, można zamówić drukowane koszulki lub zdjęcia na kubku.
Dużo by jeszcze pisać, musicie sami tu wpaść. Kto nie zna THEWITCHEZ & Mr Shadow nie był w Brighton .Polecam na rodzinne imprezy jak codzienne urokliwe wieczory.
Baella

Termin wizyty: listopad 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, Elżbieta B

Thewitchez Photo Design Cafe Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brighton, Brighton and Hove

Byłeś(-aś) w Thewitchez Photo Design Cafe Bar? Podziel się wrażeniami!