Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt jest tymczasowo zamknięty do 02.12.2020
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Zapisz
Wspanialy

Piekne i magiczne miejsce, bardzo wietrzne ale to tylko nadaje atmosferę. Warto wspiąć się na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 stycznia 2020
asiam6386
Northampton, Wielka Brytania
Wspaniały Zamek Król Artura

Najwspanialszy zamek jak widziałem, sceneria wrecz jak z bajki albo basni. Widok na MOrez Celtyckie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 grudnia 2019
Pulpet1984
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 342)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obiekt piękny, nowy most robi wrażenie. Jedno z pierwszych miejsc jakie odwiedziliśmy podczas naszego urlopu, i nie mogliśmy się napatrzeć na cudowne widoki. Na pewno warto je wpisać na listę miejsc które warto odwiedzić. Cena adekwatna do widoków (rodzinny 2+2 w okolicy 38£). My spędziliśmy grubo ponad 4h, ale schodziliśmy tez do jaskiń poniżej zamku na płazy do których wstęp jest bezpłatny.

Dziękujemy, GlobeTrotting742793
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

nie udało nam się do końca zwiedzić punktów z naszej listy, ponieważ dostęp do zamku był nieczynny, ale okolice godne polcenia

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, mcrol
Zrecenzowano: 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne widoki, dobrze zabrac ze sobą lornetkę. W sezonie letnim bardzo dużo osób odwiedza to miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Experience826390
Zrecenzowano: 7 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta na cornwalli a więc kolejne atrakcje i obiekty. Tym razem zamek i miasteczko Tintagel. Miasteczko typowo turystyczne . Parkingi ,toalety ,sklepy z pamiątkami ,restauracje ,puby na każdym kroku. Zamek to koszt osoby dorosłej niecałe 10£. Dla osób starszych lub schorowanych lub po prostu leniwych dodatkowa opcja 2£ i jest podwózka pod ruiny jeepami.Normalnie trzeba sobie podejść od kas jakiś niecały kilometr. Sporo pięknych widoków na zatokę i wodospad. Do przejścia jest trochę drewnianych schodów z barierkami i trochę kamiennych stopni. Trochę wyżej mamy ruiny zamku, mury kaplicy, studnię i Rycerza-widmo. Sporo widoków i tras do przejścia zdecywanie polecam w czasie dobrej pogody na aktywny wypad.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, STEFF_Legnica1986
Zrecenzowano: 22 lipca 2017

Już samo miasteczko Tintagel jest bardzo ciekawe i urokliwe. Każdy znajdzie coś dla siebie. W niedalekiej odległości od miasteczka znajdują się ruiny zamku. U podnóża cypla na którym znajduje się zamek możemy zobaczyć jaskinie. Polecam przejść się kawałek wzdłuż klifów z których jest doskonały widok. Uwaga na ceny!! mogą negatywnie zaskoczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
3  Dziękujemy, Jacek84