“Good food!”
Las Caraíbas — recenzja

Las Caraíbas
Nr 1 wśród 30 Restauracje (Seixal)

Pyszne jedzenie, przemiła obsługa! Polecam ośmiornicr, krewetki i warzywa na patelni! Piwo Coral oczywiście the Best!

Dziękujemy, TurystaRybnik

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z narzeczonym udaliśmy się a obiad do las caraibas, wybraliśmy opcje z kurczakiem który był niesamowicie dobry. Narzeczony, który średnio przepada za tym rodzajem mięsa kazał iść po przepis co tak mu smakowało. Panie bardzo uprzejme, widać, że to jakoś rodzinny biznes.
Pani się tłumaczyła, ze troszkę trzeba dłużej czekać( czego w ogóle nie odczuliśmy ), ale za to wszystko robione na świeżo !
Polecam z czystym sercem

1  Dziękujemy, 527martynac
Zrecenzowano dzisiaj z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: październik 2019
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Las Caraíbas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Paul do Mar, Calheta
Porto Moniz, Madera

Byłeś(-aś) w Las Caraíbas? Podziel się wrażeniami!