“Napewno najlepsze jedzenie w Wisełce”

Villa Park - Restauracja
Nr 2 wśród 5 Restauracje (Wisełka)
Zrecenzowano 6 września 2019

Jedzenie smaczne, obsługa ok. Trzeba by pomyśleć nad oświetlenie na zewnątrz, zamówiliśmy kolację o zmierzchu po podaniu dań zrobiło się ciemno, usileliśmy oświetlać stół telefonami, a je się przecież oczami :)

Dziękujemy, KTM530exc

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Nie chce mi się pisać o tym przybytku ... dno. Strata czasu , pieniędzy , nerwów ... Złe miejsce , nieprzyjazne klientom .

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jack M
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Spędziliśmy tam prawie dwie godziny, faktycznie czas oczekiwania jest długi, ale w takich warunkach to ja mogę ;)) Poza tym doświadczenie kulinarne niezapomniane. Chłodnik z sorbetem cytrynowym pyszny i pierożki z w sosie z pieczonych pomidorów - mistrzostwo. Wróciłabym tam chętnie na jeszcze jedną ucztę lub dłuższy pobyt. Niestety ceny bardzo wysokie. Polecam odwiedzić.

Dziękujemy, DzikS
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Posiłki smaczne, w wystarczającej ilości, ceny adekwatne, ale... czas oczekiwania!!! Na drinki 20 minut, na przystawkę około 50, na danie główne ponad godzinę... szkoda :(

Dziękujemy, Marz811
Zrecenzowano 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dorsz po kaszubski ocena 4,5. Dorsz w sosie kurkowym ocena 5. Czas oczekiwania akceptowalny. Miła obsługa.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, rjwolnik

Villa Park - Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Byłeś(-aś) w Villa Park - Restauracja? Podziel się wrażeniami!