Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Chcesz popsuć sobie czas , nastrój w wakacje wystarczy tam wejść! Agresywna obsługa , ceny kosmiczne , żarcie ... bo nie jedzenie ... koszmar. Nie chce mi się o tym przybytku pisać . Omijać szerokim kołem.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jack M
Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecamy i nocleg i jedzenie. Nawet w najdroższych hotelach nie było tak bogatego śniadania, jak tutaj. W pokojach nowocześnie i czysto. Warto tu być:) idealne miejsce dla par. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Dziękujemy, malcin_p
Zrecenzowano: 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny jednodniowy pobyt. Do pola golfowego 2 km, a restauracja serwuje bardzo smaczne jedzenie i nawet wybór win jest dobry. Fajna obsługa. Obie Panie rewelacja, mile i sympatyczne, potrafiące doradzic. Smakowały mi też desery własnej roboty...

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, expat72
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

Naprawde wspaniałe miejsce: jedzenie pyszne (prawie najlepsze w tej miejscowości) - szczególnie desery, które pocieszą każdego gurmana, przyjemna obsługa na barze i przy recepcji. Jest sala konferencyjna, więć można organizować wyjazd integracyjny dla firmy. W pokojach czysto i przytulnie, ręczniki wymieniane co 2 dzień, żełażko można brać na dobe-dwie, suszarka w pokoju, WIFI też dobrze lata.Hotel posiada bezpłatny parking dla swoich gości oraz miejsce na podwórku dla kolacji przy gwiazdach
Gorąco polecam!

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Nataliia K
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Z przeszłości pamiętałem, ze było to najlepsze miejsce do zjedzenia w wiselce. I pewnie wciąż jest. Ale to już nie ten sam poziom. Jakość jedzenia raczej barowa (ociekające tłuszczem, jak najwiecej ziemniaków i tanich wypełniaczy, surówki albo nieświeże albo z pudełka) ceny bardziej restauracyjne. Umiarkowanie czysto.
Obsługa amatorska choć starająca się, niechlujnie ubrana.
Podsumowując: restauracja w villa madre aspiruje wyżej niż jest w stanie w rzeczywistości dostarczyć. Ale wciąż bezpieczny wybór na obiad w wiselce.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, jakubz282