“Pysznie, świetny klimat !”

Pijalnia Piw Niebanalnych KADŹ
Nr 4 wśród 20 Restauracje (Stalowa Wola)

Kadź miejsce gdzie można dobrze sie napić i zjeść. Szeroki wybór piw ! Pyszne jedzenie mogę polecić burgera, zapiekankę, fuczki ze śmietaną i pierogi. Świetny klimat i jakość. Polecam!

1  Dziękujemy, Agnieszka B

KADŹ - lokal czerpiący garściami z lokalnej kultury, tradycji i zasobó; miejsce tworzone przez PASJONATÓW z wielkim serduchem i odwagą.
Zawsze kilka świeżych gatunków piwa z własnego Browaru Lasowiak. Zawsze lodówka pełna piw zaprzyjaźnionych browarów rzemieślniczych. Wina z okolicznych winnic, sery zagrodowe, konfitury z derenia, frykasy jakich nie dostarczy żaden Delikates.
A do kufelka piwka, Pani Kasia poleca fryty robione na zapleczu z prawdziwego ziemniaka. Bardziej wygłodniała klientela nasyci się fuczkami (smażone placki z kiszonej kapusty) lub proziakiem z soczystą szarpaną wołowiną. Tu domowe pierożki, można zapić sokiem z kiszonych buraków, czy lemoniadą, co ożeźwi a nie zasłodzi.
A na deser gałka lodów skąpana w ciemnym piwie, lub wielgachny kawał ciasta z malinami, z kieliszkiem domowego likieru.
TU czuć charakter miejsca i ludzi, którzy go tworzą i wciąż udoskonalają.
Nie najłatwiej tu trafić, ale warto zajechać SPECJALNIE do KADZI w Stalowej Woli.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Anna O

Polecam serdecznie.
Przede wszystkim wielki plus za obsługę. Kelnerka dużo opowiadała o lokalu, serwowanych daniach i piwach, warzonych przez właścicieli lokalu. Bardzo cieszy też fakt, że wszystkie dania są przygotowywane na bieżąco, bez odmarzania-dzisiaj to rzadkość. Nawet ketchup jest przygotowywany przez kucharzy.
Wystrój lokalu i karta menu są bardzo spójne. Widać, że ktoś czuwa nad całością.

1  Dziękujemy, Katarzyna W

Fantastyczne miejsce na mapie Stalowej Woli, które koniecznie każdy powinien odwiedzić. Jak sama nazwa wskazuje można tu skosztować niebanalnych piw, których smak zadowoli i zaskoczy niejednego smakosza tego złocistego trunku. A do piwka Kadź serwuje pyszne lokalne jedzenie wywodzące się z tradycyjnej kuchni lasowiackiej (szczególnie polecam zapiekankę ziemniaczaną z wędzonym serem i fuczki). Wystój wnętrza bardzo klimatyczny i niespotykany, czas umilają gry planszowe, biblioteczka oraz muzyka na żywo. Super miejsce na spotkania ze znajomymi oraz w gronie rodzinnym.

3  Dziękujemy, Aneta Z
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Proziak Burger z szarpaną wołowiną... Gdybym był krową, chciał bym, żeby ktoś przyrządził mnie w tak pyszny sposób... polecam z głebi serca i przepełnionego żołądka :)

2  Dziękujemy, jelitwypatrosz

Pijalnia Piw Niebanalnych KADŹ — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stalowa Wola, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Pijalnia Piw Niebanalnych KADŹ? Podziel się wrażeniami!