Stalowa Wola

“Gorąco polecam!!!!”

Pijalnia Piw Niebanalnych KADŹ
Nr 4 wśród 20 Restauracje (Stalowa Wola)
Zrecenzowano 12 września 2019

Fantastyczne miejsce na mapie Stalowej Woli, które koniecznie każdy powinien odwiedzić. Jak sama nazwa wskazuje można tu skosztować niebanalnych piw, których smak zadowoli i zaskoczy niejednego smakosza tego złocistego trunku. A do piwka Kadź serwuje pyszne lokalne jedzenie wywodzące się z tradycyjnej kuchni lasowiackiej (szczególnie polecam zapiekankę ziemniaczaną z wędzonym serem i fuczki). Wystój wnętrza bardzo klimatyczny i niespotykany, czas umilają gry planszowe, biblioteczka oraz muzyka na żywo. Super miejsce na spotkania ze znajomymi oraz w gronie rodzinnym.

3  Dziękujemy, Aneta Z

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Proziak Burger z szarpaną wołowiną... Gdybym był krową, chciał bym, żeby ktoś przyrządził mnie w tak pyszny sposób... polecam z głebi serca i przepełnionego żołądka :)

2  Dziękujemy, jelitwypatrosz
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Dla każdego smakosza piw znajdzie się niebanalne piwko, które zachwyci smakiem i aromatem. Jedzenie ciekawie przyrządzone, przede wszystkim świeże, dobre i wystarczające żeby zapełnić brzuchy.
Klimatyczna pijalnia która zachęca do pojawienia się jeszcze raz !
Stalowa brakowało ci takiej pijalni !

2  Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Miejsce jest rewelacyjne, miła atmosfera, świetne pomysły z koncertami, Piwo własnej produkcji dla każdego coś dobrego. Miejsce gdzie możesz spędzić również z dziećmi.
Miejsce godne polecenia.
Gospodarze wkładają dużo serca w to co robią i lubią.

2  Dziękujemy, Sylwia K
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Dobre jedzenie, miła atmosdera.
Duży wybór piw, plus piwo ich własnej roboty, szczególnie polecam piwko Miglanc!

1  Dziękujemy, Gosiaczek_Gf

Pijalnia Piw Niebanalnych KADŹ — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stalowa Wola, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Pijalnia Piw Niebanalnych KADŹ? Podziel się wrażeniami!