“Pysznie!”
Trattoria Mała Italia — recenzja

Trattoria Mała Italia
Nr 2 wśród 20 Restauracje (Stalowa Wola)

Przepyszne makarony i rissotto ! Wysoka jakość potraw ! Mój ulubiony to z krewetkami w sosie pomidorowym!
Przepysznie!

Dziękujemy, Agnieszka B

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w tej restauracji kolejny raz i nie zawiodłam się. Jedzie jest pyszne, szczególnie smakowało mi risotto z krewetkami.Polecam:)

1  Dziękujemy, paprotkaa
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Na jedzenie czekaliśmy dość długo ale było warto! Makaron przepyszny, lekki, idealna porcja. Długi czas oczekiwania wynagrodziła nam bruschetta podana przez kelnerkę. Ceny bardzo przyzwoite. Polecam!

1  Dziękujemy, sledzior
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, doskonała obsługa, szybko podane posiłki i włoska muzyka w tle - to wszytsko składa się na fakt, że chce się tu wracać.

Dziękujemy, annatP3806ZL
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo smaczne, minus za godziny otwarcia, dopiero od 12tej,niedziela zamknięte :-((, szkoda bo bardzo sympatyczna miejscówka.

Dziękujemy, MiaW1000

Trattoria Mała Italia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stalowa Wola, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Trattoria Mała Italia? Podziel się wrażeniami!