Miejsce niedocenione

największą atrakcja Tarnobrzega

Zrecenzowano: 16 marca 2019
786asiad

Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Siedziba rodu Tarnowskich. Wspaniała kaplica, biblioteka. Super cenna kolekcja obrazów, jakiej trudno spodziewać się na prowincji.

Dziękujemy, Stanislaw W
Zrecenzowano: 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

będąc w Sandomierzu postanowiliśmy podjechać do pobliskiego Tarnobrzegu gdyż jeszcze nigdy tam nie byliśmy największą atrakcją jest niewątpliwie zamek Tarnowskich w którym mieści się muzeum.. na tyle zamku mieści się taras kawiarni można po zwiedzaniu wypić kawę i zjeść ciasto..potem pojechaliśmy na rynek i tyle Tarnobrzeg zwiedzony ;)

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, 786asiad
Zrecenzowano: 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniały zamek z bardzo bogatymi zbiorami. Imponująca siedziba rodu Tarnowskich. Zbiory sięgające XV wieku. Wspaniała kolekcja malarstwa. Bardzo ciekawa opowieść miejscowego przewodnika.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Marcin B
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Tu pachnie historią, która przeszła przez profesjonalne ręce konserwatorów, muzealników. Zwiedzanie zamku było przyjemnością, bo zawsze jest, gdy obcuje się z pięknem i widzi serce kuratorów wystaw. Kaplica - perełka. Biblioteka tonęła w moich zachwytach. No i łazienka Tarnowskiego ...
Jeśli nie lubisz historii, to zajrzyj to przyroda jest tu na wyciągnięcie ręki: przyjrzyj się, posłuchaj, poczytaj, poobserwuj pod mikroskopem.
Albo przejdź się do arboteum. Oczywiście polecam pakiet atrakcji: zwiedzanie zamku, odwiedziny w "ptaszarni", spacer po parku (z odpoczynkim na jednej z ławek rboteum), oraz smaczny posiłek w Patio. Koniecznie przybywajcie do Tarnobrzega!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, 70Lidia
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2018

Zamek odrestaurowany, wygląda nieźle. Niestety, park zaniedbany a pozostałe mniejsze budynki w stanie ruiny, grożą zawaleniem. Szkoda, bo to piękne miejsce.
Wnętrza zamkowe i ekspozycja muzealna - godne zobaczenia.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Piotr O