Zrecenzowano: 26 maja 2019

Z plusów: Bardzo fajnie zaadaptowane wnętrze starej rozlewni wódek. Pokoje (mimo znaczących skosów) dosyć przestronne, czyściutkie i komfortowe (bardzo fajna i miękka wykładzina). Personel bardzo uprzejmy i kompetentny. Śniadania - pomimo, że wybór nie jest przeogromny, za to wszystkie produkty wysokiej jakość i dobrze dobrane - poziom przynajmniej 4* hotelu, do tego świetna kawa - miejsce godne polecenia!
Z minusów: Wygląd zewnętrzny kiepskiego domu weselnego trochę odstrasza (ogromny kontrast pomiędzy ładnym wnętrzem i ohydną elewacją). Do minimalnej poprawy czystość łazienki (kabina prysznicowa). Za to kompletnym dramatem okazała się obsługa restauracji (wizyta 19.5.2019 około południa) - przemaszerowałem cała restaurację w wzdłuż aby usiąść na ogródku (cała restauracja poza 3 stolikami na ogródku pusta), pozostałe stoli na ogródku obsłużone, tylko my czekamy, kelnerka podchodzi do jednego ze stolików donosząc "coś" jeszcze do jednego z wcześniejszych stolików, widzi gości przy nowym i - olewa całkowicie... 20 min oczekiwania, nawet nie dostaliśmy karty - widać w Tarnobrzegu obowiązuje inne standardy, trudno rozczarowani wychodzimy ponownie przechodząc wzdłuż cała restaurację, a tak żeby z ciekawości sprawdzi bo może dziewczyna sama i zajęta bardzo i się na wyrost człowiek denerwuje (ale 20 min siedzieć i nie dostać karty to jednak paranoja), ależ nie - obija się za barem symulując, że coś poza popijaniem wody robi, wiem i rozumiem, że ciężko o pracownika ale lepiej lokal zamknąć niż takich ludzi zatrudniać...

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Самбор С
Zrecenzowano: 16 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel kiepski,lepiej trochę dopłacić i spać jak człowiek. Pokój bardzo ciemny, z jednym małym oknem, które można jedynie uchylić. W pokoju unosi się chemiczny zapach arezoli do sprzątania, którego nie można nijak wywietrzyc. Łazienka w starym stylu, dosc czysta, drzwi od prysznica zepsute. Personel nieuprzejmy (choć to pewnie zależy od zmiany). Śniadanie bardzo słabe - maly wybór, małe ilości poszczególnych produktów, niektóre z nich były nieswieze. Jedzenie w restauracji na dole niedobre - zamowilismy cztery dania, wszystkie kiepskie, a ceny wcale nie takie niskie. Nie wiem, skąd tak wysoka opinia o tym miejscu na booking.com (8,8). Trzy gwiazdki w przypadku tego hotelu to żart - omijać.

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano: 7 października 2017

Miejsce znajduje się niedaleko od wjazdu do Tarnobrzegu od stron Warszawy. Miła obsługa, czysto, schludnie, nie ma się do czego przyczepić. Polecam w szczególnie na wyjazdy służbowe oraz jako nocleg "na trasie".

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 427annak
Zrecenzowano: 26 września 2017

Komfort na wysokie 3*, duży pokój wygodnie urządzony, przestronna łazienka, pyszne, obfite i urozmaicone śniadania, znakomite jedzenie w restauracji. Doskonałe miejsce wypadowe na zwiedzanie okolicy jak również na dłuższy pobyt. Zdecydowanie polecam.

Termin pobytu: październik 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, _atena_ub
Zrecenzowano: 19 września 2016

Hotel wynajął mi pokój z klimatyzacją, ale by ją włączyć musiałem dopłacić 15 zł. Dodam, że dostałem pokój na poddaszu, roleta była odsunięta, było strasznie gorąco.
Miniaturowa sauna nie ma prysznica - trzeba po każdym wejściu chodzić pod prysznic do pokoju. Śniadanie udało mi się zjeść (bardzo ubogi wybór), bo przyszedłem wcześnie. Gdy kończyłem śniadanie talerze były puste - i to nie ja wszystko zjadłem ;)
Pani z obsługi przynosiła tylko jajecznicę, jakoś nie widziała braków na stole.
Polecam omijać ten hotel.

Wskazówka dotycząca pokoi: W lecie na poddaszu jest gorąco. Konieczna dopłata za klimatyzację.
Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę