Tarnobrzeg

“Wyśmienite jedzenie, miła obsługa. Polecam”
Chłopcy z Ferajny — recenzja

Chłopcy z Ferajny
Nr 2 wśród 17 Restauracje (Tarnobrzeg)

Pyszne jedzenie za przystępną cenę.
Miła atmosfera i fajna muzyka w tle
Polecam z czystym sumieniem!!!!!!!!!

Dziękujemy, dominikmcg

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem jak jestem w Tarnobrzegu koniecznie muszę tu wpaść na co nieco!!!Zawsze świeże i smaczne jedzenie.Polecam

Dziękujemy, annaj705
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Bardzo smaczne posiłki , wspaniała obsługa . Ostatnio dwa razy byłam ze znajomymi , m.in. z Warszawy , Bydgoszczy , Krakowa , Stalowej Woli i moi goście byli zachwyceni tym miejscem i smacznymi daniami . W dniu dzisiejszym padło stwierdzenie : " chyba nigdy nie jadłam tam smacznego posiłku " . Gratuluję Właścicielowi za taki dobór pracowników , o takich umiejętnościach trafienia w "kubki smakowe" gości .

1  Dziękujemy, Tarnobrzezanka
Zrecenzowano 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe miejsce na obiad. Miłe wnętrze, jedzenie naprawdę pyszne, i bez wątpienia chce się tam wracać.

Dziękujemy, Turbo D
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, świetne makarony i pizze. Dobra obsługa, niewygórowane ceny. Zdecydowanie polecam wszystkim!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, domekzkart

Chłopcy z Ferajny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sandomierz, Świętokrzyskie
Tarnobrzeg, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Chłopcy z Ferajny? Podziel się wrażeniami!