“Warto odwiedzić”

Na Miarę Pierogarnia Cafe
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Biliśmy przejazdem w niedzielne popołudnie...wielu pozycji z menu już nie było dostepnych ale te co były ( pierogi z mięsem, naleśniki ze szpinakiem, naleśniki z chorizo...i oczywiscie naleśniki z jabłkami i cynamonem) pycha. Wszystko świeże, smaczne. Zdecydowanie jest to miejsce które warto odwiedzić.

Dziękujemy, ragnar_lukasz

Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem tam w sobotę na koniec mazowieckich ferii gdzie połowa W-wy stała w korku na S7 w Skarżysku.Zjechaliśmy coś zjeść po długiej jeździe z Krynicy i stania w uciążliwym zwężeniu drogi. Młode obsługujące dziewczyny przywitały nas zmęczonymi minami (typu idźcie sobie szefostwo nie płaci nam więcej jak jest więcej gości ) oznajmiły ze czas oczekiwania jest powyżej 45 min ale tak ostentacyjnie ze chcieliśmy natychmiast wyjść.Ale byliśmy tak głodni i zmęczeni ze postanowiliśmy zostać.
O dziwo po zamówieniu pierogów nie minęło
15 min jak chyba właściciel ( bardzo miły )podał nam zamówione danie.Drogie Panie z obsługi jak ktoś kiedyś powiedział „jak jest ciężko to trzeba się zwolnić”.Wasze miny i niechęć do klientów jest Na Miarę wściekłości z jaka wykonujecie swoją prace.Pierogi na 4+ ale obsługa na totalne 0.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, H5327LWrobertt
Zrecenzowano 16 stycznia 2019

Pierogi ze szpinakiem - świetne! Polecam ! Fajna atmosfera, szybka obsługa. dobre również pierogi z mięsem - tylko próbowałam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, wolidka
Zrecenzowano 14 stycznia 2019

Wszystko ok, tylko, że pierogi co najwyżej średniej jakości. Można zjeść i na pewno nie zaszkodzą, ale nie jest to jakieś dzieło sztuki. Zupa cebulowa zbyt słona.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, donnieb564
Zrecenzowano 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsca. Zupa cebulowa z dużą ilością majeranku, ale bardzo dobra. Różne rodzaje pierogów bardzo pyszne. Przystępne ceny.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, PiotrekK186

Na Miarę Pierogarnia Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Na Miarę Pierogarnia Cafe? Podziel się wrażeniami!