“Dania mięsne...”
Gospoda Echa Lesne — recenzja

Gospoda Echa Lesne
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

... kurczak w sałatce suchy, żeberka suche... ziemniaczki jak ziemniaczki, barszczyk nie jak u mamy, ale zjadliwy.

Toalety czyste, stoły nie. Dużym plusem tej knajpy są kelnerki! Przesympatyczne i bardzo szybkie

PS. Ceny to jakaś pomyłka co do jakości...

Dziękujemy, niedaradek

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja dobra, na trasie Kielce - Warszawa. Można spokojnie się zatrzymać i zjeść. Szybka obsługa, jedzenie dobrze doprawione - jedliśmy pierogi ruskie. Dobre miejsce, aby rozprostować nogi w trakcie podróży i coś przegryźć.

Dziękujemy, podroznik_211
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Wszystko srednie, Pierogi rosol czy ryba. Zjedlismy bo bylismy glodni ale drugi raz bym tam nie chciala trafic. Czystosc do poprawy.

Dziękujemy, Anna F
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnie oceniam na bardzo slabą, obiad fatalny, nie dosmażone filety, brudne stoly, generalnie nie polecam, za ceny które sobie licza powinno być doskonale

Dziękujemy, PIOTR Ł
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Gospody trafiliśmy przypadkiem, pewnie burczenie w brzuchach dzieci nie pozwoliłoby nam jechać dalej
Obiad okazał się strzałem w dziesiątkę- rosół, naleśniki i pierogi z jagodami u dzieci zniknęły w ekspresowym tempie. Mój sos z borowików do placków też przepyszny, mąż gustujący w tradycyjnym schabowym baaardzo chwalił kuchnię. Tylko polecić!
Obsługa bardzo sprawna, w porze obiadowej w weekend nie czekaliśmy na nasze dania dłużej niż 15-20 min.

Dziękujemy, JotZet

Gospoda Echa Lesne — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Święta Katarzyna, Świętokrzyskie

Byłeś(-aś) w Gospoda Echa Lesne? Podziel się wrażeniami!