Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

W hotelu bylismy dwukrotnie, raz przypadkiem, spodobał sie nam i kolejny raz na dluzszy weekend.
Hotel połozony niedaleko tras Jury Krakowsko Czestochowskiej, mozliwosc dojechania do kopaln i szlakow pieszych, w sasiedzctwie najblizej Ogrodzieniec,
Uwazam ze hotel oferuje dobra jakosc w stosunku do ceny, ma bardzo bogate zaplecze, kregle, bawialnia, basen , sauna, spa z pelna oferta, własny browar, zewnetrzne baseny , place zabaw i korty tenisowe , jest co robic nawet jezeli nie chcesz sie ruszac z hotelu
Dobre miejsce na biznes i wypad rodzinny również, mieszkalismy w nowoczesnym pokoju, przestronny, czysty, podwójny , podrózujemy z dziecmi, czajnik, herbata w pokoju , standard naprawde na europejskim poziomie!
Jedzenie bardzo przyzwoite, szwedzki stół, smaczne, nie ma tego nie wiadomo ile, ale kazdy znajdzie cos dla siebie, smaczne i swieze!
Bardzo miło spedzony czas, polecam rozinom z dziecmi !

Dziękujemy, karbo84
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Pokoje przestronne, czyste, urządzone minimalistycznie, ale wystarczająco. Jedzenie dobre. Spory wybór na śniadanie. Obiad mieliśmy serwowany, ale smaczny. Zabiegi spa bardzo przyjemne. Można się zrelaksować również przy basenie i na zewnątrz.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Sabina S
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odradzam każdej osobie. Po pierwsze, pokoje są bardzo źle rozłożone (ale czyste więc tu plus) TV jest tak daleko od kanapy lub łóżka że trzeba lornetki używać by oglądać. Prysznic nie zasysa wody, zostaje brud. Basen i strefa spa sa bardzo przyjemne chociaż jest w nim za dużo dzieci. Jako hotel 4* biznesowy, cenie sobie ciszę, spokój i relaks w saunie i strefie ciszy. A nie wrzasków. Woda mało chlorowana do wytrzymania. Narzędzia pływackie w przykrym stanie. Sauny w porządku. Restauracja, na kolacji jest dramatem. Młoda obsługa nie ogarniająca dań, kart menu. Przykra sytuację zaszła kiedy poprosiłam o stela krwistego a dostałam mocno upieczonego. Kelnerka zaproponowała że mam wstać z stołu i mnie zaprowadzi do kucharza. To chyba jakiś żart. W końcu kucharka przyszła wymadrzajac się że temperatura się zgadza. Proszę nie proponować dan których nie umie kucharz wykonywać. Następnym przykrym wydarzeniem było na kręgielni. Żadna obsługa, ochrona, cokolwiek. Zapłaciłam 60 zł, aby zagrać 10 min bo na torze obok ojciec nie zwracał uwagi na dzieci biegające po torach, i krzyczące. Po zwrócenie uwagi Panu managerowi zmiany hotelu (chyba) zaproponował nam dwa drinki w zamian za nie dokończenie gry, to było nawet powiedzmy ok. Śniadanie chyba uratowało cała sytuację, nie było najgorsze. Jedyne co, to niestety nie wysprzatane krzesełka po weselu zeszlej nocy. Jednym słowem, nie polecam osobom '' biznesowym'' ani chcą odpocząć i smacznie zjeść.

1  Dziękujemy, N232QZalexm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VillaVerdeManager, Kierownik recepcji, Hotel Villa VerdeOdpowiedź udzielona 1 tydzień temu

Szanowny panie,

Dziękuje za opinię mimo że nie do końca pozytywną.
Nasz hotel jest bardzo popularny zwłaszcza w okresie wakacji stąd duża ilość rodzin z dziećmi co świadczy o tym iż oferta dobrze się sprzedała, a nam hotelarzom przecież o to chodzi. Sądząc po opisie pokoju domyślam się że został pan ulokowany w cześć poddaszowej hotelu, zapewne ze względu na duże obłożenie i pewnie też wesele które odbywało się w weekend. Rozumiem że mogło to wpłynąć na komfort pana wypoczynku...Zalecam przyjazd poza ścisłym sezonem, wtedy cisza gwarantowana :)
Co do pozostałych uwag zostały one wewnętrznie omówione.
Zapraszam ponownie!

Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel dla rodzin każdy znajdzie coś dla siebie praktycznie nie trzeba z ośrodka wychodzić codzienne animacje zajmują praktycznie każdą wolną chwilę na pewno tu wrócę jedzenie bardzo dobre ......

Dziękujemy, micha_j215

Szanowni państwo

pięknie dziękuję za wysoką opinię, cieszy mnie że pobyt w naszym hotelu spełnił państwa oczekiwania :)

Do zobaczenia ponownie!
Kierownik recepcji

Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Super hotel,super jedzenie,Super miejsce zwłaszcza dla rodzin z dziećmi,miłą obsługa ,czysciutko w pokojach.Bardzo polecany.Nawet jakby pogoda zawiodła,to nikt się tam nudził nie będzie.Na pewno tam jeszcze wrócimy.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Beata S

Szanowna pani,

serdecznie dziękuję za wysoką opinię i miłe słowa :) dokładamy wszelkich starań by jakość naszych usług była na najwyższym poziomie co jak widać przekłada się na udane pobyty naszych Gości :)

Zapraszamy ponownie
Kierownik recepcji