“Wspaniała pizza w super atmosferze”
Pizzeria Las — recenzja

Pizzeria Las
Nr 1 wśród 15 Restauracje (Zawiercie)
Opis: Pizzeria LAS serwuje włoską pizzę na klasycznym, cienkim cieście. Pizza z pieca opalanego drewnem. LAS dba także o coś słodkiego, gdzie włoskie mascaropne króluje w witrynach. Codziennie proponujemy inne ciasta dnia.
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie , włoskie specjały i wspaniała pizza na cienkim cieście.
Restauracja na uboczu ale naprawdę super klimat.

Dziękujemy, Patrycja L

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Punkt z fajnym klimatem i dobrą obsługą. Pyszne lody oraz pizza Można usiąść w środku oraz na zewnątrz, dostępne również hamaki oraz piaskownica dla dzieci.

Dziękujemy, GlobeTrotting470364
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna, włoska pizza z pieca opalanego drewnem. Bardzo miły klimat i nowoczesny wystrój. Polecam bardzo

Dziękujemy, rackszop
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja teoretycznie nie zachęca, lokal umiejscowiony nieco na uboczu parking mógłby być nieco większy. To tyle, dalej juz tylko same Niespodzianki i Pozytywy. Składniki nie są oszukane: sok ze świeżych owoców rzeczywiście jest wyciskany, sery włoskie rzeczywiście są włoskie, pizza przepyszna, Carpaccio wołowe - polecam! Wino-klasa w tej cenie. Lasagne -najlepsza jaka jedliśmy. Sos z pomidorów które pachną i smakują. Ceny średnie. Pan z obsługi potrafi fachowo doradzić i bez zniecierpliwienia przyjmuje zamówienia. Jednym słowem profesjonalizm. Jechaliśmy ciekawi ponad 20km specjalnie na rodzinna kolacje i sie nie zawiedliśmy. Taki lokal to perełka wśród otaczającej taniochy i byle jakości ! Warto stawiać na jakość...

Dziękujemy, Michel-mrc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: pizzerialas, Owner, Pizzeria LasOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i te miłe słowa. Cała nasza załoga codziennie stara się o jak najlepszą jakość dań jak i obsługi naszych gości, bo jesteśmy dla Państwa :)
Jest nam niezmiernie miło, że specjalnie Państwo do nas jechali na kolację i tym bardziej, że się nie zawiedli.
Lokal powstał na tej działce od zera, stąd ten parking i wszystko. Rozwijamy się jednak i pracujemy nad tym, aby goście mieli jak do nas dotrzeć.
Zapraszamy ponownie z całą rodziną, a potem na spacer do pobliskiego lasu, tam jest także przepięknie :)

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce. Pyszna pizza, super cienkie ciasto. Przyjemna obsługa. Dobre regionalne piwo. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, Dawid M

Pizzeria Las — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Podzamcze, Województwo śląskie

Zawiercie, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Las? Podziel się wrażeniami!