“Bardzo przyjemne miejsce”
Chicago Bar&Restaurant — recenzja

Chicago Bar&Restaurant
Zamów online
Nr 4 wśród 15 Restauracje (Zawiercie)
Opis: Najbardziej amerykańska restauracja w okolicy. Spróbuj najlepszych dań z grilla oraz wyśmienitych drinków.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam miejscówkę również dla rodzin z dziećmi. Synek dostał menu dla dzieci. Parę propozycji więc myślę że dzieciaki znajdą coś dla siebie. My mieliśmy burgery. Bardzo dobre ,widać że wszystko robione na świeżo. Ciekawie podane. Bardzo miła obsługa. Cenowo też znośnie burger plus frytki to 20-25 zł.

Dziękujemy, barbaragY9662YY

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne , kelnerzy uprzejmi.
Ceny niskie.

Jedyne drobne minusiki to podanie burgerów w momencie, gdy jeszcze kończyliśmy przystawkę i brak zapytania o napoje.

Poza tym było bardzo miło i smacznie jak już wspomniałem

Dziękujemy, waflowykawaler
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na obiadek w sobotę, oboje zamówiliśmy po zestawie z burgerem. Czas oczekiwania około 20 min, pyszne burgery, duża porcja mieska w środku. Jak dla kobiety nie do przejedzenia. Do tego pyszna lemoniada arbuzowa. Obsługa miła. Szczerze polecam lokal

Dziękujemy, sunflowersona
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Byliśmy na burgerach- mięso niedosmażone-, krew z niego wypływała przy krojeniu. Więcej nie przyjdziemy. Nie polecam !!!

Dziękujemy, gsia89
Zrecenzowano 13 czerwca 2019

Byłem w tej restauracji już parę razy jednak dzisiaj przy obydwu zamówionych stekach znajdowały się chrząstki wielkości dwóch kciuków oraz ścięgna, których nie udało się przekroić. Po zgłoszeniu faktu kelnerowi bardzo mnie przeprosił jednak nie mogąc zjeść połowy każdej z porcji to trochę za mało. Niestety najprawdopodobniej nie pojawię się w tej restauracji ponownie.

1  Dziękujemy, jonaszm733

Chicago Bar&Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Podzamcze, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Chicago Bar&Restaurant? Podziel się wrażeniami!