Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym miejscu. Dobra cena, niezawyzona, pokoje ladne i czyste. Bardzo smakowalo nam jedzenie. Mile miejsce, szczegolnie jak chce sie odpoczac od miasta. Chetnie przyjade znowu

Dziękujemy, 123Jagoda123
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Zajazd w Biskupinie jest pięknym miejscem do spędzenia wolnego czasu urlopu można odpocząć. Dogodna lokalizacja niskie ceny . Kuchnia przepyszna . Dania przygotowywane przez profesjonalną obsługę. Organizowane są tam impezy dla gości z niezwykłą starannością w niepowtarzalnym klimacie

Wskazówka dotycząca pokoi: ciszej chodzą wentylatory. Apartamenty są przestronne jest dużo miejsca
Dziękujemy, Agnieszka D
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo udany pobyt. Ceny nie zawyżone i dostosowane odpowiednio do świadczonych usług. Szybki i miły personel co sprawia ze czujesz się jak u siebie :). Bardzo polecam, myśle ze jeszcze tam zwitamy razem z rodzinką!

Dziękujemy, patiszon1234
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Miejsce jest naprawdę bardzo ładne. Piękna okolica, z malowniczymi krajobrazami. Pokoje zadbane i czyste. Obsługa bardzo miła i chętna do pomocy. Szczerze polecam zajazd osobom, które chcą odpocząć od miejskiego ruchu.

Dziękujemy, Discover778403
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Na szczególną uwagę zwraca szczególna czystość pokoi. Po wejściu wręcz pachniało świeżo wysprzątanym pomieszczeniem. Bardzo miła obsługa, skłonna do pomocy w zorientowaniu się w okolicznych sklepach. Malownicza okolica i przepyszne jedzenie. Wrócę z pewnością za rok!

Dziękujemy, Karolina W