Żnin

“Pyszne jedzenie !!”
Restauracja Brzozówka — recenzja

Restauracja Brzozówka
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Żnin)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedliśmy dziś dania dnia ,oba były pyszne ! Dobrze doprawione ,świetnie przygotowane !

Serdecznie polecamy !

Dziękujemy, Marysia C
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Polecam z calego serca. Dania bardzo dobre i ladnie podane. Jedlismy ze znajomymi z norwegii 2 razy i bylo to przezycie na 5
J

Dziękujemy, Jacek M
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Pewnego upalnego (nieważne, że później dopadła nas burza!) lipcowego dnia, zajechaliśmy sobie kolejką wąskotorową do Żnina, a tam połaziliśmy sobie nad jeziorem i naszła nas ochota na jakieś jedzonko. Knajpa pierwszego wyboru ... stypa na całego, poza tym beton, dykta i dom z papieru... poszliśmy zatem dalej.

I okazało się, że znowu (pomijając późniejszą burzę, hy, hy...) mieliśmy nieco szczęścia, albowiem Brzozówka była akurat po drodze. Usiedliśmy zatem przy stoliku na zewnątrz, ich ogródek albowiem jest wyjątkowo malowniczy i zachęcający. :-) W porównaniu z poprzednią knajpą (w pobliskiej okolicy, skojarzycie na pewno), wystrój prezentuje się o niebo lepiej, przede wszystkim jest wspomniany ogródek z kilkoma stolikami, jest "szklarnia" czyli zadaszone wydzielone pomieszczenie otoczone szkłem no i bar. W środku też fajnie, ale po wędrówce ochota była na nieco powietrza i słońca. :-)

Szkoda trochę, że oferują jedynie dwa rodzaje piwa. Chętni mogą jednak zamówić drinka, więc coś tam się dla każdego znajdzie. :-)

Obsługa wyjątkowo uprzejma, a menu zwięzłe i zawierające się na dwóch stronach. Knajpka istnieje tam dopiero od roku (czyli założyli ją w 2018), ale nie zatrudniają w niej bynajmniej osób przypadkowych. Co prawda na zamówienie trzeba dłużej poczekać (o czym jest nawet info w menu, na marginesie) tak więc pamiętajcie koniecznie o tym, aby uzbroić się w nieco więcej czasu i więcej cierpliwości -- efekty końcowe są warte czekania! :-)

I tu przechodzimy do jedzenia. Pycha było! Zamówiliśmy roladę wieprzową i polędwiczki w zestawach. Dania niezbyt duże, ale świetnie udekorowane i całkiem sycące. Nieco słabsze surówki, ale absolutnie niepsujące pozytywnych wrażeń.

Jeśli droga nas ponownie poprowadzi przez Żnin, na pewno zajrzymy do Brzozówki! :-)

Dziękujemy, 5oku

Restauracja Brzozówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Żnin, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Brzozówka? Podziel się wrażeniami!