“smacznie i zawsze po drodze”
Pizzeria Red Pepper — recenzja

Pizzeria Red Pepper
Nr 3 wśród 4 Restauracje (Krapkowice)
Zrecenzowano 4 września 2019

smaczna pizza, co rusz nowości, pyszne burgery. dobra lokalizacja, dostępny parking, miły ogródek na zewnątrz, czysto

Dziękujemy, opinia_Ewa

Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jakby robione przez laika. Nie do końca wygląda to tak jak powinno. Pizza kiedyś lepsza, teraz zdecydowanie nie warta polecenia oraz ceny.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 506kasiao
Zrecenzowano 6 maja 2019

28 kwietnia zamówiłem kebab,jakież było moje zdziwienie,gdy zamiast mięsa otrzymałem listki bardzo tłustego boczku wieprzowego.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Ida R
Zrecenzowano 26 października 2018

Pizza okropna. W życiu takiej niedobrej nie jadłem. Szynka była z bloka najtańsza i niezbyt świeża. Czuć było chemię. Nie polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Jonasz B
Zrecenzowano 26 października 2018

Pogarsza się z wizyty na wizytę. Placek po węgierski to sama mąka, nie czuć kartofli. Gulasz jak kot naplakal i B. Mała porcja. Schabowy i ta beznadziejna chlebowa panierka to był szczyt szczytów. Kiedyś było super. Mówię ok. Następnym razem pizza. ... I tu znowu kicha, mięso gyros z pizzy stare i niezjadliwe. Nie polecam i już nie wrócę. Szkoda Red peeper.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Tomasz n

Pizzeria Red Pepper — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Krapkowice, Opolskie
Krapkowice, Opolskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Red Pepper? Podziel się wrażeniami!