Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czysto, przyjemnie, bardzo dobre jedzenie i uczynna i miła obsługa. Śniadania bardzo dobre, spory wybór, dobra kawa i dobry chleb.
W około zielono, przyjmują psy więc jest gdzie wyjść na spacer.
Polecam

Dziękujemy, Beata B
Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeszcze mi się nie zdarzyło ocenić tak jakąkolwiek restauracje. Na pierwsze podane przystawki czekaliśmy godzinę! A była to deska wędlin i grzanki z pomidorami. Cena do jakości nijak się miała. Zwykła bagietka z rzadko rozrzuconymi kawałkami pomidora. Wędliny lepsze w markecie można dostać, a do tego na desce kulka smalcu stricte supermarket. Placuszki ziemniaczane z menu dla dzieci można było wyciskać z tłuszczu. Stek (ten najdroższy z menu, nie pamiętam nazwy) pozostał nie zjedzony. Kawałek mięsa wyglądał jak stek ale już jego konsystencja jakby zlepek ścięgien. Pizza wegetariańska pl pierwszym kęsie skojarzyla mi się z mrożonką. Warzywa były położone po upieczeniu placka. Jedyną smaczną rzeczą był rosół dla dziecka, nota bene podany również po godzinie. Zaznaczalismy żeby dania były przynoszone tak jak zostaną zrobione, nie wszystko razem. Bo wg karty najdłużej trzeba było czekać na steka. Obsługa długie czekanie tłumaczyła wizytą niezapowiedzianej grupy ludzi liczącej 10 osób. Po za tym knajpa była pusta. To była nasza pierwsza i ostatnia wizyta w tym miejscu.

1  Dziękujemy, konietzna
Zrecenzowano: 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Dwie wizyty w tym hotelu, w czasie podróży biznesowej oceniam pozytywnie. Największy plus to restauracja, bardzo smacznie i w przystępnej cenie, śniadania również przyzwoite. Pokoje strasznie słabo wygłuszone, słuchać szept sasiada w pokoju obok i ponizej, jedynki trochę jak cela, dwuosobowe w porządku. W hotelu miła atmosfera i czysto. W tej okolicy chyba najlepsza opcja.

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, ElDobani
Zrecenzowano: 9 maja 2018

Restaurację hotelu Zamkowy Młyn odwiedziłam z grupą przyjaciół tuż po nieudanej próbie zjedzenia obiadu w krapkowickim Royalu. Nie było problemu aby umieścić 10 osób przy jednym stoliku, choć w restauracji było sporo gości. Każdy z nas zamówił co innego. Zdziwiło nas, że otrzymaliśmy potrawy mniej więcej w tym samym czasie. Wszystkie były pyszne, świeże i sycące. Mogliśmy zjeść jednocześnie, co jest sztuką w przypadku tylu osób. Fantastyczny wystrój wnętrza ( piękne kordonkowe serwetki!), przemiły, profesjonalny kelner. Polecam gorąco, my wrócimy tam za rok.

Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Renata K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aleksander W, Właściciel, Hotel Zamkowy MlynOdpowiedź udzielona 10 maja 2018

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa. Serdecznie zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy

Zrecenzowano: 20 lutego 2018

nawiazujac do komentarza na fb odnosnie plackow miniaturek z sosem...... chcialbym zprostowac .... zgodnie z wywiadem w lokalnej prasie nowy szef kuchni pracuje od 22 stycznia ... wiec prosze by ponosil konsekwencje swoich decyzji.... odnosnie wydawanych potraw estetyki ilosci jakoscii czasu oczekiwania na potrawy 1,5h ..... a nie zganianiu na poprzednika......!! pozdrowienia na #steku# dla kadry zarzadzajacej

Termin pobytu: styczeń 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa