Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Restauracja pyszna! Wracamy kolejny raz, jedzenie smaczne, porcje trochę za duże jak dla mnie, ale zawsze można na wynos zabrać.
Dobra lemoniada i czeskie piwo, a na deser polecam puchar miętowy.
Polecam!

Dziękujemy, Maria K
Zrecenzowano: 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jeszcze mi się nie zdarzyło ocenić tak jakąkolwiek restauracje. Na pierwsze podane przystawki czekaliśmy godzinę! A była to deska wędlin i grzanki z pomidorami. Cena do jakości nijak się miała. Zwykła bagietka z rzadko rozrzuconymi kawałkami pomidora. Wędliny lepsze w markecie można dostać, a do tego na desce kulka smalcu stricte supermarket. Placuszki ziemniaczane z menu dla dzieci można było wyciskać z tłuszczu. Stek (ten najdroższy z menu, nie pamiętam nazwy) pozostał nie zjedzony. Kawałek mięsa wyglądał jak stek ale już jego konsystencja jakby zlepek ścięgien. Pizza wegetariańska pl pierwszym kęsie skojarzyla mi się z mrożonką. Warzywa były położone po upieczeniu placka. Jedyną smaczną rzeczą był rosół dla dziecka, nota bene podany również po godzinie. Zaznaczalismy żeby dania były przynoszone tak jak zostaną zrobione, nie wszystko razem. Bo wg karty najdłużej trzeba było czekać na steka. Obsługa długie czekanie tłumaczyła wizytą niezapowiedzianej grupy ludzi liczącej 10 osób. Po za tym knajpa była pusta. To była nasza pierwsza i ostatnia wizyta w tym miejscu.

Dziękujemy, konietzna
Zrecenzowano: 27 lutego 2019

Nocowaliśmy w tym hotelu początkiem lutego, byliśmy przejazdem do Zamku w Mosznej. Pokoje czyste i przestronne, śniadania urozmaicone.
Zostaliśmy zaproszeni przez personel na imprezę organizowaną przez hotel. Jedzenie smaczne, ceny ok. Polecamy :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy pokój na górnym piętrze.
Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Maria K
Zrecenzowano: 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Dwie wizyty w tym hotelu, w czasie podróży biznesowej oceniam pozytywnie. Największy plus to restauracja, bardzo smacznie i w przystępnej cenie, śniadania również przyzwoite. Pokoje strasznie słabo wygłuszone, słuchać szept sasiada w pokoju obok i ponizej, jedynki trochę jak cela, dwuosobowe w porządku. W hotelu miła atmosfera i czysto. W tej okolicy chyba najlepsza opcja.

Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, ElDobani
Zrecenzowano: 9 maja 2018

Restaurację hotelu Zamkowy Młyn odwiedziłam z grupą przyjaciół tuż po nieudanej próbie zjedzenia obiadu w krapkowickim Royalu. Nie było problemu aby umieścić 10 osób przy jednym stoliku, choć w restauracji było sporo gości. Każdy z nas zamówił co innego. Zdziwiło nas, że otrzymaliśmy potrawy mniej więcej w tym samym czasie. Wszystkie były pyszne, świeże i sycące. Mogliśmy zjeść jednocześnie, co jest sztuką w przypadku tylu osób. Fantastyczny wystrój wnętrza ( piękne kordonkowe serwetki!), przemiły, profesjonalny kelner. Polecam gorąco, my wrócimy tam za rok.

Termin pobytu: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Renata K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aleksander W, Właściciel, Hotel Zamkowy MlynOdpowiedź udzielona 10 maja 2018

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa. Serdecznie zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy