“Piwo dobre...”
Piwiarnia Warka — recenzja - ZAMKNIĘTE

Piwiarnia Warka
Zrecenzowano 19 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Ale nic nadzwyczajnego. Można by zadbać o atmosferę i o uśmiech personelu. Ogólnie dobrze. Ale mogło by być bardzo dobrze

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Zbigniew M

Zrecenzowano 2 lipca 2017

Jedzenie poniżej przeciętnej i do tego trochę wygórowane ceny, nawet za piwo. Rozumiem że piwiarnia ale jak sie oferuje jedzenie to powinno one spełniać jakieś tam standardy! moja przygoda z Warką zakończyła się na jednej wizycie, dobiły mnie zdjęcia w toalecie, wyszli i zapomnieli zapłacić. Ciemno buro i ponuro.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano 21 sierpnia 2016

tani, smacznie, tłusto jak to w piwiarni przy piwku. obsluga akceptowalna jedznie naprawdę dobre fajny klimat

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, adamo848
Zrecenzowano 18 maja 2016

Bardzo ciekawy lokal. Klasyczny pub. Można napić się piwa/drinka i obejrzeć mecz. Na szczególną uwagę zasługuje obsługa lokalu. Polecam.

Termin wizyty: październik 2015
Dziękujemy, Radek l
Zrecenzowano 22 lipca 2015

Byłem 2 razy. Nie polecam. Piwo (nie wiem czy mogę tak nazywać te popłuczyny) drogie, niesmaczne. Miła obsługa. Jedzenie barowe, cudów nie ma, do piwa da się zjeść, na obiad/kolację bym tutaj nie przyszedł.
Wygląda czysto, wizualnie na pozytyw jeśli chodzi o bar.
Kiedyś może wrócę jeśli dojdzie do mnie że poprawili się z piwem.

Termin wizyty: maj 2015
Dziękujemy, 999adk