“POLECAM”
Nowy Strych — recenzja

Nowy Strych
Nr 1 wśród 10 Restauracje (Kluczbork)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obiad z Rodziną .Bardzo dobry czysto i miły lokal . Zawsze tam wracamy. Lokal położony w centrum miasta na piętrze kamienicy . Łatwo tam trafić. Polecam

Dziękujemy, konopkajarek

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Ciekawosc wziela gore , i sprobowalismy obiadu w te niedzielne popludnie, ogolnie ok obsluga bardzo fajna, natomiast czas oczekiwania na obiad pozostawia wiele do zyczenia, zupa dobra drugie danie pozamiatalo chyba wszystko 35 zl za porcje i ta ilosc w talerzu to na kluczbork troche masakra , jedzenie - poprostu ok

Dziękujemy, STEVE19850621
Zrecenzowano 7 maja 2019

Dobra tradycyjna polska kuchnia, bez fajerwerków lecz ze stabilną, wysoką jakością.Obsługa miła, lecz młodsza stażem generacja powinna się jeszcze dużo nauczyć od starszej ekipy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, WojtekA
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja wystrojem przypomina zdecydowanie strych, w którym czas zatrzymał się dawno temu. Polecam zupy: żurek i barszcz. Były bardzo dobre, natomiast dania główne są nie smacznie. Po pysznej przystawce byliśmy rozczarowani pozostałą częścią obiadu. A szkoda, bo obsługa jest tam bardzo miła i sympatyczna

1  Dziękujemy, marikamj
Zrecenzowano 27 grudnia 2018

Byliśmy przejazdem, szybki obiad, żur super :), sałatka firmowa co najwyżej przeciętna, dobra bagietka i serniczek. Miła Pani obsługiwała nas, to duży atut tej restauracji. Na żurek następnym razem - Tak !

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 377micha_k

Nowy Strych — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chocianowice, Opolskie

Byłeś(-aś) w Nowy Strych? Podziel się wrażeniami!