Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

4 gwiazdki do czegos zobowiazuja , a tam bym dal 2 max , obsluga totalnie niezgrana i niewiedzaca o co chodzi w tym hotelu sniadania takie sobie , wlasciciel przylozyl sie do saun ale nie kazdy to lubi ja nie korzystalem . smrod z pol rolniczych byl taki ze nieszlo oddychac na dworze , noi zadupie totalne , niema co tam robic,przespac sie i uciekac dalej spedzic tam taydzien to porazka, raptem pare km dalej hotel w miescie sto razy przyjemniejszy i tanszy , odradzam pobytu

1  Dziękujemy, jbuchala
Zrecenzowano: 3 maja 2019

Korzystaliśmy wyłącznie z restauracji... niestety, jedzenie bardzo przeciętne. Można odnieść wrażenie, że dania powstają z mrożonek i gotowych półproduktów, np. sos z torebki. Za mało kart menu - trzeba czekać na swoją kolej.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, podroznicy2019
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019

Bywam w tym hotelu głównie ze względu na saunę i akceptowalna cenę. Ale... z czystością bywa dosyć rożnie, czasami w pokojach zwyczajnie śmierdzi , choć muszę przyznać że ostatnio jest lepiej i zapachów jest nieco mniej. Restauracja prosta i tak jest dobrze. Uwielbiałem ich wątróbkę drobiową, ale niestety zmieniła się i obecnie to jest zwyczajna wątróbka, szkoda :( , ale najgorsze jest chyba to ze po restauracji chodzi sobie kot i nikogo to nie rusza. Po czym pzrychodzi kucharz i bierze go na ręce i .... mam nadzieję ze myje je po wejsciu do kuchni. Sauna- ceremonie całkiem fajne , sauna parowa jest do kitu panuje zaduch. Niestety cześć gości myli saunę z plaza nudystów, trochę szkoda. Kanały telewizyjne - bieda

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, 19Albin
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019

W tym miejscu panuje rodzinno- przyjacielska atmosfera.Czas płynie wolno i leniwie pozwalając się w pełni zrelaksować. Do dyspozycji mamy szereg saun i jacuzzi (w środku i na zewnątrz). Warto tu przyjechać głownie z powodu wyjątkowej swobodnej atmosfery i zabawnych występów saun-mistrzów. W czasie seansów wszyscy się doskonale bawią, śpiewają i robią "fale". Po seansach można odpocząć przy kominku popijając chłodne piwko (bar jest w strefie saun). Niestety infrastruktura hotelowa nie odpowiada hotelowi 4 gwiazdkowemu. Nie polecam apartamentu z jacuzzi, w którym pachnie stęchlizną (najlepiej wziąć większy pokój premium). Restauracja hotelowa przypomina raczej stołówkę. Uwaga! Każda zmiana ręczników w spa jest dodatkowo płatna (z czym nie spotkałem się nigdzie indziej). Mimo tych mankamentów uważam., że warto tam pojechać ze względu na rewelacyjną atmosferę i pełen luz.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Jan K
Zrecenzowano: 8 grudnia 2018

Wybraliśmy się z mężem na urodziny koleżanki do "4- gwiazdkowego Hotelu" czyt. Hostel a raczej Motel przy torach. Strefa Spa- jak najbardziej polecam, świetne ceremonie saunowe. Natomiast Hotel to już inna bajka. Zostawiliśmy rzeczy w hotelu i wracając do niego o 2:00 w nocy nikt nie otworzył nam drzwi! Dzwonek do drzwi to prowizorka, telefonu nikt nie odbierał, po 20 minutach stania w deszczu jakimś cudem udało nam sie dodzwonić od ukraińskiego nocnego hmmm "recepcjonisty" który zaspany przecierając oczy ze zdumienia co się dzieje raczył nam te drzwi otworzyc ale to był cud bo mało brakowało a spalibyśmy na betonie przed drzwiami! rano wyluzowany recepcjonista stwierdził ze to nasza wina bo nie poinformowalismy o któej wrocimy do pokoju, to Hotel 4 gwiazdkowy czy kolonia za miastem? te 4 gwiazdy to wał do kwadratu. Śniadanie to porażka, ekspres popsuty, brak bułek, mikro miseczki z niedobrymi sałatkmi, i w zasadzie ze śniadania to tyle z asortymentu.
Masaże i zabiegi wykonywane przez Ukraińskiego pracownika który dzień wcześniej obierał chyba ziemniaki z rozciętą ręką na zastępstwie za chorą masażystkę przyjmował ludzi którzy mieli wykupione zabiegi nie mając pojęcia co robi i pytał się czy to piling po otwarciu pudełka i czy to tym ma masować, ze łzami w oczach opowiadając jak go wykorzystują i ze robi tu wszystko, tak na marginesie nie chce wiedzieć co jeszcze....
Ściany w pokojach "hostelowych" są z kartonu więc jeżeli ktoś szuka ciszy i spokoju to nie polecam. Czystość u nas była okej.
Jako pracownik branży hotelowej jestem załamana że takie miejsca są oceniane na 5 gwiazdek.

Termin pobytu: grudzień 2018
2  Dziękujemy, Magdalena G