Tripadvisor
Prudnik
Zrecenzowano: 9 stycznia 2018

Polecam :) ja byłam ze znajomymi na wypadzie Sylwestrowym i wszystko było super :) Obsługa bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Hotel ma bardzo fajne położenie. Cisza,spokój. Dodatkowa atrakcja to 4 koty które przychodzą na teren obiektu! Jeden jest oswojony.

Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, basiaj2390
Zrecenzowano: 13 grudnia 2017

Czyste pokoje i dobre śniadanie. Z pozostałych posiłków nie korzystaliśmy więc trudno nam je ocenić. Bardzo miła i pomocna obsługa. Duży, bezpłatny parking. Chętnie tutaj wrócimy latem ponieważ miejsce urokliwe, pola a w oddali widać góry i nadające się na wycieczki rowerowe. A gdyby jeszcze posiadali boisko do piłki nożnej to wówczas byłoby to idealne miejsce na organizowanie zgrupowań :)

Termin pobytu: grudzień 2017
1  Dziękujemy, mdabr
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2017

Wspaniała , miła i piękna! obsługa . Wystarczająco dobre posiłki , wygodny pokój i magiczna okolica ! Polecam w szczególności osobom szukającym ciszy i spokoju , po prostu perełka dla osób znudzonych zgiełkiem i szumem tzw. topowych ośrodków - z całą pewnością i przyjemnością jeszcze tam wrócę !

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, zbig_furm
Zrecenzowano: 10 czerwca 2017

Miałam okazję w raz z narzeczonym być w Białej Akacji. Pokoje czyste zadbane. Obsługa hotelowa na najwyższym poziomie. Wybraliśmy pakiet pobyt dla dwojga. Wszystko było zgodne z opisem pakietu. Jeżeli ktoś ceni sobie ciszę i spokój to gorąco polecam Białą Akację.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, joanna1708
Zrecenzowano: 3 lutego 2017

Mały hotelik za wysoka cenę Pokoje małe ,ale jest wszystko,co trzeba,Zimno ,ale można poprosić o koc lub dodatkowy grzejnik.Widok na góry i pola.Parking ok Dojazd ok, dobrze oznaczony,choć za mostem droga jest wąska.Obsluga bardzo miła i pomocna Śniadania skromne ,ale ok Obiady b smaczne Kucharz nie wydziwia Serwuje polskie potrawy Choć preferuje zupy kremy Wszystko co jedliśmy było wyśmienite
- Cena - zbyt wysoka w stosunku do oferowanych usług
- Brak atrakcji . Nie ma basenu,sauny itp itd
.....ale dobra baza wypadowa w Góry Opawskiej i do Czech Niedaleko stadnina i mini zoo z mini baranami oraz ruiny zamku Polecam pokój ze śniadaniem ,jako bazę do zwiedzania okolicy lub miejsce ucieczki od zabieganego życia i wyciszenia się

Wskazówka dotycząca pokoi: 1 apart z balkonem i widokiem na góry-polecamy 1 DeLux ,pozostałe, 1 o podwyższonym standardz apartament
Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, Turystka66