“Polecam!”
Smaki Armenii — recenzja

Smaki Armenii
Nr 1 wśród 28 Restauracje (Nysa)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Bardzo dobrej jakości jedzenie za rozsadą cenę. Do tego - bardzo szybki czas realizacji zamówienia. Miła obsługa, chętnie udziela informacji na temat dań. To moje pierwsze zetkniecie z kuchnią armeńską - i tak, to kuchnia dla mnie :) Nie pamiętam nazw dań, więc ocenię bardziej opisowo: zupa z ryżem i pulpecikami - bardzo smaczna, dobrze doprawiona, gęsta, syta; małe gołąbki w liściach winogron - bardzo dobre. Dania główne to karczek z grilla - pyszne mięso, delikatne, miękkie, rewelacyjne w smaku. I teraz hm... duży placek drożdżowy z serem i jajkiem w środku - PYCHA danie! Zdecydowanie polecam odwiedziny w tym miejscu.

Dziękujemy, yazamann

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Czytając pozytywne opinie o restauracji postanowiliśmy rodzinnie sprawdzić smaki Armenii. I...jestem zachwycona pod każdym względem: klimatycznie urządzony lokal, przesympatyczna, sprawnie zorganizowana i uśmiechnięta obsługa, no i przepyszne jedzenie. Dania otrzymaliśmy gorące i po krótkim czasie oczekiwania. Zupa fantastycznie pikantna i wyraziście doprawiona. Bakłażan z bulgurem rozpływał się w ustach, porcje kurczaków dla dzieci zyskały uznanie z powodu miękkości i soczystości, gulasz-wyśmienity. Zaskoczeniem (pozytywnym) dla mnie była "pizza"? chaczapuri: chrupiące przypieczone ciasto z serami.
O dobrej jakości restauracji świadczy fakt, że w lokalu dynamicznie zmieniali się najedzeni inni klienci.

1  Dziękujemy, Sheridan_annaw
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała kuchnia, mięso rozpływa się w ustach. Jestem tu przypadkiem z Poznania biznesowo ale napewno tu wrócę z przyjaciółmi. Polecam !!!!!

Dziękujemy, LukaszKem
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Genialna restauracja. Swietnie jedzenie - grillowane mięso było aromatyczne, miękkie i fantastycznie przyprawione. Zupa jogurtowa świetna. Przemiła obsługa. Czas oczekiwania niedługi. Piękny wystrój i klimat restauracji. Polecam serdecznie. Dla nas od dzisiaj punkt obowiązkowy w Nysie.

2  Dziękujemy, Mirekula
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie w przystępnych cenach. Zamowilismy zestaw grilowy dla dwoch osób,
wszystko swi Polecam

1  Dziękujemy, BeatkaBB

Smaki Armenii — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Smaki Armenii? Podziel się wrażeniami!