“Świeże i pyszne!😋”
Smaki Armenii — recenzja

Smaki Armenii
Nr 1 wśród 28 Restauracje (Nysa)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Czytając pozytywne opinie o restauracji postanowiliśmy rodzinnie sprawdzić smaki Armenii. I...jestem zachwycona pod każdym względem: klimatycznie urządzony lokal, przesympatyczna, sprawnie zorganizowana i uśmiechnięta obsługa, no i przepyszne jedzenie. Dania otrzymaliśmy gorące i po krótkim czasie oczekiwania. Zupa fantastycznie pikantna i wyraziście doprawiona. Bakłażan z bulgurem rozpływał się w ustach, porcje kurczaków dla dzieci zyskały uznanie z powodu miękkości i soczystości, gulasz-wyśmienity. Zaskoczeniem (pozytywnym) dla mnie była "pizza"? chaczapuri: chrupiące przypieczone ciasto z serami.
O dobrej jakości restauracji świadczy fakt, że w lokalu dynamicznie zmieniali się najedzeni inni klienci.

1  Dziękujemy, Sheridan_annaw

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała kuchnia, mięso rozpływa się w ustach. Jestem tu przypadkiem z Poznania biznesowo ale napewno tu wrócę z przyjaciółmi. Polecam !!!!!

Dziękujemy, LukaszKem
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Genialna restauracja. Swietnie jedzenie - grillowane mięso było aromatyczne, miękkie i fantastycznie przyprawione. Zupa jogurtowa świetna. Przemiła obsługa. Czas oczekiwania niedługi. Piękny wystrój i klimat restauracji. Polecam serdecznie. Dla nas od dzisiaj punkt obowiązkowy w Nysie.

2  Dziękujemy, Mirekula
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie w przystępnych cenach. Zamowilismy zestaw grilowy dla dwoch osób,
wszystko swi Polecam

1  Dziękujemy, BeatkaBB
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 4 osoby, knajpa z dużym potencjałem, smaczne jedzenie, dość dobre przyprawy, ceny ok, obsługa młoda i bardzo zorientowana... wracając do jedzenia to zjedliśmy smaczne i jedzenie bylo poprawne, jest to miejsce gdzie wrócę jak będę przejeżdżał, ale żebym specjalnie tam jechał na obiad to takie same zrobię w domu :-)

Dziękujemy, micha_p499

Smaki Armenii — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Smaki Armenii? Podziel się wrażeniami!