Nysa

“Miłe zaskoczenie”
Kazamaty — recenzja

Kazamaty
Nr 2 wśród 28 Restauracje (Nysa)
Opis: Kazamaty Pub & Restaurant to miejsce z wieloletnia tradycją położone w malowniczej scenerii bastionu św. Jadwigi w sercu miasta. Specjalnością restauracji są dania kuchni polskiej, które przygotowywane są ze świeżych, najwyższych jakościowo lokalnych produktów. Wyróżnia się spośród innych lokalnych restauracji wysokim profesjonalizmem i standardem obsługi oraz cieszy uznaniem lokalnej społeczności oraz licznych gości zagranicznych.
Zrecenzowano 8 września 2019

Tradycyjna kuchnia w nowoczesnym stylu. Krótkie ale bardzo atrakcyjne menu. Wystrój i obsługa OK. Świetne lemoniady.

Dziękujemy, Maciej F

Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak dla mnie rewelacja. Przyjechaliśmy w grupie czteroosobowej i każdy z nas wyszedł mega zadowolony i przede wszystkim najedzony bardzo smacznym jedzeniem. Porcje są ogromne chociaż na to nie wyglądają ale każdy z nas miał problem, by zjeść zamówione danie do końca. Lemoniada arbuzowa jest rewelacyjna. Szkoda że zabrakło nam miejsca na deser, bo zapowiadały się równie smacznie jak dania główne. Bardzo chętnie wrócimy spróbować kolejnych potraw.

Dziękujemy, rozniczka
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Dobre jedzenie, ładny lokal. Ceny nie są bardzo wygórowane. Latem zawsze jest postawiony komfortowy "ogródek" na zewnątrz. Śmiało mogę polecić na rodzinny obiad albo spotkanie ze znajomymi.

Dziękujemy, MaciekPk
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Przeciętne jedzenie, bardzo miła obsługa, super miejsce. Jadłem smażony Camambert i była to bida, jeden ze słabszych w ostatnim czasie.

Dziękujemy, Barb4ry1
Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie , drinki , desery z najwyższej półki, a co najważniejsze . Dzieci maja super miejsce do zabawy! Jak najbardziej Polecam!

Dziękujemy, Paweł J

Kazamaty — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nysa, Opolskie

Byłeś(-aś) w Kazamaty? Podziel się wrażeniami!