Zrecenzowano: 1 września 2019

Bardzo pozytywny odbiór. Ładny, czysty pokoik, ładna łazienka, kosmetyki itd itp.
Serwowane, ale dobre śniadanko, jak czegoś brakowało, to poprosiłem i dostałem.
Mały feler z parkowaniem, ale w promieniu 30-40 m znalazłem parking.
Przy sugerowanej cenie nie bardzo jest do czego się przyczepić.

Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano: 5 listopada 2018

Pokoje male ale schludne , sniadania wporzadku , dobra cena w porownaniu do innych miejsc, jedyny minus bylo zimno w pokoju. blisko centrum wiec niema problemu zeby pospacerowac po okolicy, cena i miesce ok wiec polecam

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, gorski2016
Zrecenzowano: 8 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Ubogie śniadania, a posiłki obiadowe mogły by być lepiej przyrządzone. Miła obsługa. Atrakcyjne ceny. W każdym pokoju coś dolega - zapchany odpływ prysznica, niedziałający tv. Bywają problemy z ogrzewaniem.

Termin pobytu: listopad 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Macieju2902
Zrecenzowano: 9 listopada 2016

Ogólnie nie jest źle. Diabeł jednak tkwi w szczegółach.
Jest głośno, jak dla mnie za głośno. We wszystkich pokojach z oknami wychodzącymi na ulicę słyszalny niemalże cały czas chałas przejeżdżających pojazdów. Jeśli w pokoju obok ktoś zamieszkuje, bądźcie pewni, że to nie ujdzie waszej uwadze. Podłoga skrzypi, rozumiem drewniana, stara, być może pod opieką konserwatora, ale bardzo skrzypi.
W pokoju na podłodze wykładzina - czas wymienić, po prostu już nie wygląda, albo raczej wygląda źle.
Łazienka broni się najlepiej. Tam jest w zasadzie dobrze, ale woda z brodzika spływała bardzo niechętnie. W pewnym momencie zacząłem się obawiać, że się przeleje. Trochę grzybka w kabinie: widoczne dopiero po zamknięciu kabiny (standardowa bolączka kabin prysznicowych)
Śniadanie bez szału, ale ok.
Obsługa bez zarzutu, pomocna.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie od ulicy
Termin pobytu: listopad 2016
Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano: 11 października 2012

Ciekawy, wyremontowany hotelik w centrum miasta, wadą i zaletą jednocześnie jest to, że jest w pobliżu dworca autobusowego i kościoła, już przed szóstą raną słychać informacje o odjeżdżających autobusach i kościelne dzwony, obsługa jest w porządku, choć kuchnia mogłaby być lepsza, podstawowa wada: brak parkingu, bywa, że trzeba się przejść do auta

Termin pobytu: listopad 2011
4  Dziękujemy, Jacek G