Wołów

“Smacznie w miłej atmosferze”
Restauracja Ratuszowa — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Restauracja Ratuszowa
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Wołów)
Zrecenzowano 4 września 2019

Ładnie podane i smaczne dania w dostępnej cenie. Brak klimatyzacji, a otwarte okna powodują przeciągi. Stylowe wnętrze dodaje blasku.

Dziękujemy, Irys10s_58

Zrecenzowano 16 lipca 2019

Miła obsługa,szybko pysznie i tradycyjnie sporządzone potrawy, klimat i atmosfera również zadowalająca. Sa dwie, co prawda nie duże sale, ale są idealne do rezerwacji, gdyż drugą salę można zamknąć.
Rezerwacje równiez bez problemu, wczesniejszy wybór menu zapewnia ciepło, świeżo podane posiłki.
Polecam!!!

1  Dziękujemy, Allexonik
Zrecenzowano 14 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Kolacja smaczna podana szybko. Nie jest to nasza pierwsza wizyta ale tym razem łosoś był wyśmienity oraz inne dania które zamówiliśmy .Polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, GabrielaCarmenG
Zrecenzowano 7 października 2018

Miałem mało czasu na posiłek, więc poprosiłem telefonicznie o przygotowanie i dojechałem w czasie przygotowywania, dzięki czemu zdążyłem na czas do miejsca docelowego.
Smacznie, schludnie, czysto, przyzwoity stosunek jakości do ceny

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano 18 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Obiad w drodze.
Miejsce raczej zabytkowe. Pewnie od zawsze byla tam jakaś knajpa. W powietrzu unosi się jeszcze duch Prlu. Ceny zaskakująco niskie każą spodziewać się raczej potraw wyjmowanych z zamrażarki i wrzucanych do głębokiego tluszczu.
I tu zaskoczenie - wszystko świeże. Surówki jakby przygotowane tuż przed podaniem, panierka chrupiąca, a zamiast pretensjonalnych ozdób talerza typu oprószeń i maziajów świetny dyskretny dodatek do ziemniaczków w postaci kilku aromatycznych skwarek z cebulką.
Jeśli restauracja broni się jedzeniem, to można jej naprawdę wiele wybaczyć.
Polecam i wrócę tu jeszcze.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, qaab

Restauracja Ratuszowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wołów, Województwo dolnośląskie
Brzeg Dolny, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Ratuszowa? Podziel się wrażeniami!