“Polecam”
Restauracja Ogrodowa — recenzja

Restauracja Ogrodowa
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Kolejny raz się nie zawiodłam, Smacznie, dużo, świeżo i - to na co zawsze liczę - bardzo dużo warzyw w każdym daniu

Dziękujemy, zbyn12

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Niestety ale po wielu pochlebnych opiniach na temat kuchni, wielkości porcji, miejsca oraz obsługi mogę powiedzieć, że się zawiodłam. Trafiliśmy do tego miejsca szukając smacznej kuchni w przystępnej cenie. Żadnych cudów i ekskluzywnych knajp nie szukaliśmy. Schabowy bardzo przeciętny, frytki przesiąknięte olejem i jego zapachem a placek po węgiersku po naciśnięciu widelcem pływał w tłuszczu. Jedynym plusem tego miejsca jest przesympatyczna Pani kelnerka. Jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny to przesadzili bardzo.

1  Dziękujemy, Martkamatblo
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Miejsce trudne do znalezienia, gdyby nie Tripadvisor na pewno byśmy tu nie trafili.
Restauracja oferuje bardzo szeroki wybór kotletów schabowych. Porcje są duże i smaczne, obsługa uprzejma.

Dziękujemy, KozaK69
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjeżdżając z drogi do tej restauracji miałem pewne obawy, że to może nie najlepszy wybór ale na szczęście się myliłem i to jak bardzo!! Zamówiłem barszcz i kotleta. Zupa była tak pyszna że zamówiłem jeszcze jedną. Zestaw schabowego z surówkami i ziemniakami był tak ogromny, że nie sposób zjeść drugą porcję. A to wszystko podane przez bardzo miły personel. Polecam.

Dziękujemy, Sebastian S
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Bardzo niepozorne miejsce.
Super obiadek, za niską cenę.
Miejsce bardzo ukryte, bez jakichkolwiek reklam. Nie łatwo tutaj trafić, ale warto. Polecam

Dziękujemy, Przemyslaw S

Restauracja Ogrodowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ząbkowice Śląskie, Województwo dolnośląskie
Ząbkowice Śląskie, Województwo dolnośląskie

Srebrna Góra, Województwo dolnośląskie
Kłodzko, Województwo dolnośląskie

Kłodzko, Województwo dolnośląskie
Bardo, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Ogrodowa? Podziel się wrażeniami!