“Przyjemnie spędzony czas.”
Restauracja Siesta — recenzja

Restauracja Siesta
Nr 2 wśród 14 Restauracje (Oława)

Bardzo dobre burgury, smacznie przyrządzone. Czasem można trafić na promocje, wtedy cena jest nie co lepsza. Ogólnie polecam to miejsce.

Dziękujemy, Marek A

Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Akurat lunch przejazdem, pyszne gnocci i świetna i szybka obsluga, polecam ;) maja jeszcze burgery ktore rowniez apetycznie wygladaly ;)

Dziękujemy, TedBielanski
Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, kucharz zainteresowany czy smakowało, przystępne ceny. Polecam !

Dziękujemy, Marzena W
Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Burger mega duży 600 gram wołowiny+dodatki , jak zawsze pyszny. Polecam to miejsce i Dzika Oławskiego

Dziękujemy, 996agatak
Zrecenzowano 24 stycznia 2019

Będąc w Oławie czasami wybieramy się do restauracji Siesta. Polecam przepyszne burgery - zawsze pełne zadowolenie ! Smaczne zupy i sałatkę z owocami morza. Jak dla mnie nietrafiony był tylko makaron z owocami morza, w porównaniu do wcześniej branej sałatki jak nie z tej restauracji. Generalne szczerze polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agusia88

Restauracja Siesta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ścinawa, Województwo dolnośląskie

Oława, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Siesta? Podziel się wrażeniami!