“Nareszcie! :-)”

Zajazd Pod Lwem Restauracja
Nr 3 wśród 7 Restauracje (Trzebnica)
Zrecenzowano 4 września 2019

Kurcze franek!

Tyle razy żeśmy jechali do Kudowy, mijając po drodze ów zajazd. Tyle razy śmialiśmy się do rozpuku z wizerunku lwa, który bardziej przypomina pogrążonego w depresji goryla aniżeli awizowanego króla zwierząt. Jakoś nigdy nie było okazji tam zajrzeć. No to takowa się wreszcie trafiła!

Fakt, lokal przypomina budownictwo z lat 80/90. Gipsowe fanaberie na suficie, wszędzie biel, biało-czerwone zastawy na stołach.

Ale wiecie co?

Jest czyściutko, schludnie i wyjątkowo przyjemnie. Są knajpki, do których idzie się podlansować. Tu mamy do czynienia z taką, w której przede wszystkim rozchodzi się o ciepły posiłek w podróży (a dla chętnych opcja noclegu).

I jedzonko jakie dostaliśmy, było naprawdę pyszne. Solidne domowe porcje, niczym na imieninach u cioci. Duży plus za lokalny soczek jabłkowy, który można zakupić również na wynos. Pani z obsługi przemiła, ogólnie dalibyśmy 4.5/5, ale skoro nie można dawać połówek... skłaniamy się tak więc właśnie bardziej ku piątce za całokształt. Było zupełnie jak powinno być w zajazdach - niedrogo, smacznie i domowo.

Świetne miejsce na chwilę odpoczynku, jeśli jesteście w trasie. Polecamy zdecydowanie! :-)

Dziękujemy, 5oku

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Cudowne miejsce ;) Obsługa prze sympatyczna;) Byliśmy w tamtym roku na tydzień i w to roku na kilka dni polecam z całego serca żurek z chlebem ;)

Dziękujemy, Aaniaaaa
Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy schabowy, kotlet z kurczaka w panierce i flaki. Wszystko pachnące,kotlety chrupiące, świeżo usmażone. Flaki napradę pycha. Ceny umiarkowane. Obsługa bardzo sympatyczna. Wnętrza z epoki, ale ma to swój urok, bardzo czysto. Wrócimy!

Dziękujemy, DJKowalska
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni opiniami z Tripa zajechalismy do tej restauracji na obiadek. Faktycznie wystrój restauracji pozostał w PRL u. Ale muszę powiedzieć że jest schludnie i przede wszystkim czysto. Jedzenie smaczne takie domowe. Polecam flaki i pierogi ruskie (robione na miejscu). Pani z obsługi miła i uśmiechnięta. Dziękujemy.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Rafalowa
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019

Smaczna domowa kuchnia, miła obsługa. Dania jak u mamy, duże smaczne, spory wybór.Dobre miejsce na kameralną imprezę.Zajazd posiada parking, kilka pokoi gościnnych.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Anna L

Zajazd Pod Lwem Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kuraszków, Województwo dolnośląskie

Kryniczno, Województwo dolnośląskie
Trzebnica, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Pod Lwem Restauracja? Podziel się wrażeniami!