Najniższe ceny za pobyt
52 USD
View deal
Rezerwuj teraz, płać podczas pobytu
Expedia.com
Hotels.com
eDreams
Travelocity
Orbitz.com
Wyświetl wszystkie 12 ofert
Zrecenzowano: 11 listopada 2019

Ogólnie hotel to jakieś mały nieporozumienie... brak atrakcji słaby spa itp. Ale to było wiadomo. Czego nie było wiadomo to że panuje w całym hotelu bardzo nie przyjemny zapach, w wspólnych pomescieniach nie tylko nie jest posprzątane ale nawet w restauracji nie odkurzanie przed śniadaniem.

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, Davide O
Zrecenzowano: 25 września 2018

Byliśmy gośćmi na weselu organizowanym w tym hotelu.Pokój świetny,przestronny,czysty,miła obsługa. Smaczny obiad w restauracji.Natomiast śniadanie po weselu dla gości śpiących w hotelu - totalna porażka !!! Posiłek w formie bufetu ustawiono na korytarzu. Bez przygotowanych stolików i krzeseł. Dostępne jedynie kanapy i 3 stoliczki, na których mieściły się max. 3 filiżanki do kawy a postawienie talerzyka było tylko marzeniem. Zużyte naczynia można było zostawić tylko na podłodze. Byłam z osobą niepełnosprawną, która nie miała możliwości usiąść na niskiej kanapie. Mogła zjeść na stojąco jak większość gości, ponieważ dostępna ilość miejsc siedzących na tych nieprzystosowanych do jedzenia kanapach była kilkukrotnie mniejsza niż liczba gości. Najgorsze w tym wszystkim, że po przedstawieniu tej sytuacji właścicielowi hotelu- ten uznał to za normę i nie widział uchybień. Ostrzegam zatem przyszłych organizatorów imprez : ustalcie z góry formę posiłków dla gości i inne szczegóły.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ewa T
Zrecenzowano: 8 września 2018

Już kilka razy byłem w tym hotelu i z chęcią wrócę tam raz jeszcze. Największym atutem jest jego położenie. Hotel znajduje się na obrzeżach parku - lasu bukowego i nad brzegiem stawów Trzebnickich. Wokół panuje cisza i spokój. Można na prawdę odpocząć. Sam hotel wydaje się być przesadnie duży. Wielki hol potem schody, schody i schody. Pokoje w zależności od standardu albo normalnej wielkości albo przypominające salę gimnastyczną. Wielkie! Restauracja hotelowa według mojej oceny ok. Smakowało mi i gościom z którymi byłem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój typu superior ma 11 m długości. Trzeba brać rower..
Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, OlszMar
Zrecenzowano: 5 września 2018

Olbrzymi plus za położenie hotelu, w spokojnym miejscu, z widokiem na Stawy Trzebnickie z zagospodarowanym terenem (plac zabaw dla dzieci). Hotel jest bardzo dobrą alternatywą dla noclegu we Wrocławiu, oba miasta łączy trasa S5, co pozwala w ciągu 15 minut znaleźć się we Wrocławiu. Jednocześnie odpoczywamy w ciszy i spokoju. Blisko jest też do centrum Trzebnicy. Smaczne śniadania, które w ładny dzień można zjeść na tarasie z widokiem na okoliczne tereny zielone. Korzystaliśmy z apartamentu, który jest bardzo duży i na naprawdę wysokim poziomie.

Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, peregrineML
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018

Świetne położenie Hotelu (stawy, las, spokojna okolica). Miła obsługa (zarówno w samym Hotelu, jak i Restauracji). Bardzo dobre warunki (wygodne łóżko, przestronna łazienka, klimatyzacja). Ogólnie super pobyt.

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Noro51