“Tłuszcz”
Pizzeria Palermo — recenzja

Pizzeria Palermo
Nr 7 wśród 7 Restauracje (Trzebnica)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zawsze palermo kojarzyło mi się z dobrą pizzą i gyrosem natomiast ostatnio gyros mianowicie mięso było bardzo skąpane w tłuszczu i nie dobre przyprawa zabijała smak prawdziwego gyrosa jestem zawiedziony :(

Dziękujemy, Franek399

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Pan dostawca przyjechał po 1.5 godzinie w poniedziałek ... nie sadze żeby mieli ruch a nawet jeśli to byłem 10 min od lokalu na pieszo bu szybciej doszli ... miał być z terminalem jak uzgodniono telefonicznie a chciał gotówkę ... bo nie miał terminala , dobrze ze miałem prawie tyle ile kosztowało a Pan dostawca zamiast przeprosić to jeszcze skwitował jak Pan taki niezadowolony to my więcej Panu nie przywieziemy po czym nie odbierają telefonów odemnie - niepoważna firma nie polecam. Pizza z zakalcem frytki śmierdzące

Dziękujemy, Karollo12
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Uważajcie żeby Wam nie policzyli za dużo sosów. Ja zamawiając jeden dostałem zestaw trzech, za który musiałem zapłacić.

Dziękujemy, mivkey1987
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Kiepsko . Pizza duża w innym mieście nie była by nawet mała. Ciasto grube . Pizza meksykańska ostra była mało ostra. Piwa bezalkoholowe tylko ciemne . Kiepsko bardzo. Jedyne co, że mają dużo miejsca na zewnątrz. Jestem zawiedziony .

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, jaros_aws868
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera, przeciętne menu, zjadłem pizzę calozone z gyrosem, trochę za grube ciasto. Nie wiem jak inne pizzy, ale większość widziałem na grubym cieście. Ocena - przeciętna pizzeria.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Wojciech K

Pizzeria Palermo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kryniczno, Województwo dolnośląskie
Kuraszków, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Palermo? Podziel się wrażeniami!