Zrecenzowano: 12 maja 2019

Hotel zadbany, usytuowany blisko centrum, dobry dojazd. Bezpłatny parking. Śniadanie smaczne, spory wybór. Bardzo miły personel. Natomiast pokój 1 osobowy taki sobie, mały, ciemny. Słabiutkie światło, ciężko wieczorem popracować przy biurku. Brak krzesła do biurka. Mam mieszane uczucia po wizycie.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Rafał F
Zrecenzowano: 2 stycznia 2019

Hotel nieduży, położony bliziutko centrum Milicza, z zewnątrz wygląda zachęcająco. Wnętrze bardzo stylowe, przytulne i miłe. Bardzo czysto, wystrój gustowny. Pokoje przestronne, jasne, czyste i ciepłe. W związku z tym, że nasz pobyt wiązał się z wigilijnym spotkaniem firmowym, dużo czasu spędzililiśmy w restauracji i jednej z sal konferencyjnych, gdzie mieliśmy zorganizowaną wielodaniową kolację. Jedzenie było wyśmienite, w szczególności tatar, zupa rybna, główne dania mięsne i rybka... Obsługa bardzo sprawna, dyskretna i uprzejma. Pozytywnie zaskoczył nas duży wybór win oraz piw rzemieślniczych z lokalnego browaru Nepomucen. Osobiście skorzystałem z sauny, która została usytuowana w pomieszczeniu z zestawem wypoczynkowym, gdzie mozna było sączyć piwo w przerwach między wejściami... Udostępniono nam również miejsca parkingowe pod dachem, co było dość istotne z uwagi na opady śniegu. Konkludując, wyjazd bardzo udany, gorąco polecam ten hotel wszystkim, którzy pragną odwiedzić Dolinę Baryczy:)

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Piotr N
Zrecenzowano: 3 listopada 2018

Tak jak w tytule, jak dotarła do mnie informacja, że jest to dawny szpital to nagle wszystko nabrało innego wydźwięku.
Nie mogłam się odciąć od myśli, że w pokoju w którym śpię kiedyś umierali ludzie.

Generalnie polecam sam obiekt ale jeśli ktoś nie potrafi się odciąć od historii budynku powinien rozważyć melisę na lepszy sen.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, AnnaJoaanaa
Zrecenzowano: 10 czerwca 2018

Zarezerwowaliśmy ten hotel na rodzinny weekendowy wypad, na podstawie bardzo dobrych opinii. Nasz nie jest aż tak dobra.
1. Rezerwując hotel zawsze sprawdzam, czy w hotelu jest restauracja. Wiem, że nie w każdej miejscowości jest gdzie zjeść (niestety w Miliczu nie ma). Restauracja w ofercie była, nawet otrzymaliśmy ofertę 30 zł za kolacje szefa kuchni. W pierwszy wieczór zjedliśmy kolację, bardzo przyzwoita (porównując dalsze milickie doświadczenia, nawet bardzo dobra). W drugi i trzeci tydzień pobytu restauracja została zamknięta, ponieważ w hotelu trwają przygotowania do wesela. Aby coś zjeść biegamy po Miliczu w strugach deszczu, odbijamy się od zamkniętych, zarezerwowanych lokali. Przestaje nam się podobać.
2. Jak wspomniałam wyżej, w hotelu jest organizowane wesele. Do godziny 2:30 w nocy nie ma spania. Zdarzało mi się, że przy próbach rezerwacji hoteli otrzymywałam informacje: proszę być świadomym, że mamy w hotelu wesele. Nigdy takiego hotelu nie rezerwuję. Tutaj nie było ani słowa wcześniej o tym fakcie.
3. Pokój na poddaszu. Temperatura na wejściu powyżej 30 st. C. Przy włączonym wiatraku i przeciągach (drzwi otwarte na korytarz) schodzi do 27 st. - na noc zamykamy drzwi do pokoju i tak już musimy żyć. Klimatyzacji brak. Okna tylko dachowe utrudniają wietrzenie.
4. Teraz dobre uwagi: hotel w samym centrum miasta, ale poza weselem przyzwoicie cicho, mimo głównych dróg miejskich przy samym hotelu i otwartych okien. Jest to po prostu bardzo spokojne miasteczko, a małym ruchem.
5. Śniadania przyzwoite, faktem, ze nie wszystko robione na świeżo i brakuje zwykłego chleba (są tylko pieczone mrożone bułki), ale jak na 3* nie mam uwag.
6. Personel sympatyczny - nie powiem, kto ale współczuli nam warunków (i temperatury i wesela), bo nie chcę nikogo narażać, bo byli mili.
7. Pokój - przestronny (pomijając, że nie lubię skosów i pokojów na poddaszu), mieliśmy pokój rodzinny składający się z 2 pomieszczeń.
8. Łazienka - ciasna ale ok. Brak suszarki. Można wypożyczyć w recepcji.

Wskazówka dotycząca pokoi: Unikać poddasza i pytać o to czy nie organizują wesela.
Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Jamaga99
Zrecenzowano: 4 lutego 2018

Hotel niezbyt duży, kameralny. Czysty i zadbany, największą wartością tego obiektu jest obsługa, wszyscy bardzo mili, profesjonalni. Pokoje duże, czyste, ceny przystępne. Jedynym minusem drobnym, ale jednak jest kawa na śniadanie, nie da sie pić. Należy zamówić w barze. I jeszcze jedno jakieś twarde materace:)

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, bialykrzys