“Siara,siara”
O Gospoda 8 Ryb — recenzja

O Gospoda 8 Ryb
Nr 6 wśród 14 Restauracje (Milicz)
Zrecenzowano 1 września 2019

Modne miejsce stąd pewnie tyle osób. Jedzenie w żaden sposób nie dostosowało się do oczekiwań. Po za chłodnikiem, który nie powalił ale też nie był najgorszy pozostałe dania dużo poniżej oczekiwań. Po pierwsze: 8 ryb a na początek informacja, że amura brak- godzina 13 czyli, 60 minut po otwarciu. Sum w boczku z ryżem bez szału, szczupak porażka- suchy, nieoczyszczony. Na dodatek bez placków (rosti), kelnerka zdziwiona, że kucharz nie podał? (odliczone z rachunku),porcyjki mini, brak piwa z nalewaka i kiepska kawa. Obsługa bez zarzutu, ale co z tego kiedy jedzenie kiepskie. Nie polecam.

2  Dziękujemy, Ruch A

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

30 minut oczekiwania na stolik w nieklimatyzowanym lokalu. Cena jedzenia nieadekwatnie wysoka do jakości. Naprawde nie wiem skąd tak wysoka popularność tego lokalu.

1  Dziękujemy, 945krzysk
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

bardzo dobra ryba, świetne miejsce z klimatem, dużo ciekawych miejsc w okolicy dla dzieci ( mini zoo, plac zabaw) jedyny minus to długi czas oczekiwania na stolik w weekend, polecam przyjazd w pon-pt :)

Dziękujemy, WitoldO8
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Weszliśmy i w środku nie było żywej duszy, zero zapachu jedzenia, nowocześnie sterylnie. Wyszliśmy zniechęceni - brak klientów to nie jest dobra rekomendacja...

1  Dziękujemy, EwaBeee
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Gospodzie kilka razy podczas tygodniowego pobytu w okolicy i za każdym razem zamawialiśmy coś innego. Ryba świeża i bardzo dobra - jest wybór ale każde danie można modyfikować - zamiast ziemniaków frytki zamiast kaszy ryż ... bardzo polecam zupę rybną chociaż porcja mała jak na osobne danie, raczej jako przystawka. Porcje zestawów rybnych duże i zróżnicowane - dlatego co wizytę można spróbować czegoś nowego! Są dania dla dzieci, są krzesełka dla dzieci, są lody, duży wybór piw. Dania, nawet w weekend przy pełnym obłożeniu szybko podawane - można przejść się na krótki spacer z dzieckiem albo po bujać się w bujaki i już podane! To miejsce trzyma poziom!
Jedyne co może przeszkadzać i to nawet bardzo to muchy! Ale na to gospoda nie ma wpływu...

1  Dziękujemy, UlaPola

O Gospoda 8 Ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Milicz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w O Gospoda 8 Ryb? Podziel się wrażeniami!