Milicz

“Obiad”
O Gospoda 8 Ryb — recenzja

O Gospoda 8 Ryb
Nr 6 wśród 14 Restauracje (Milicz)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

30 minut oczekiwania na stolik w nieklimatyzowanym lokalu. Cena jedzenia nieadekwatnie wysoka do jakości. Naprawde nie wiem skąd tak wysoka popularność tego lokalu.

1  Dziękujemy, 945krzysk

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

bardzo dobra ryba, świetne miejsce z klimatem, dużo ciekawych miejsc w okolicy dla dzieci ( mini zoo, plac zabaw) jedyny minus to długi czas oczekiwania na stolik w weekend, polecam przyjazd w pon-pt :)

Dziękujemy, WitoldO8
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Weszliśmy i w środku nie było żywej duszy, zero zapachu jedzenia, nowocześnie sterylnie. Wyszliśmy zniechęceni - brak klientów to nie jest dobra rekomendacja...

1  Dziękujemy, EwaBeee
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w Gospodzie kilka razy podczas tygodniowego pobytu w okolicy i za każdym razem zamawialiśmy coś innego. Ryba świeża i bardzo dobra - jest wybór ale każde danie można modyfikować - zamiast ziemniaków frytki zamiast kaszy ryż ... bardzo polecam zupę rybną chociaż porcja mała jak na osobne danie, raczej jako przystawka. Porcje zestawów rybnych duże i zróżnicowane - dlatego co wizytę można spróbować czegoś nowego! Są dania dla dzieci, są krzesełka dla dzieci, są lody, duży wybór piw. Dania, nawet w weekend przy pełnym obłożeniu szybko podawane - można przejść się na krótki spacer z dzieckiem albo po bujać się w bujaki i już podane! To miejsce trzyma poziom!
Jedyne co może przeszkadzać i to nawet bardzo to muchy! Ale na to gospoda nie ma wpływu...

1  Dziękujemy, UlaPola
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po długiej wycieczce rowerowej zawitaliśmy do gospody na obiad. Pieczony szczupak był świetny, panie z obsługi miłe i pomocne. Posiłek dla dzieci również smaczny. Nawet surówka okazała się dobra, a jestem dość sceptyczny do „bukietu surówek”. Miejsce godne polecenia.

1  Dziękujemy, 257ireneuszh

O Gospoda 8 Ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Milicz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w O Gospoda 8 Ryb? Podziel się wrażeniami!