“Polecam”

Pierogarnia Nad Zalewem
Zamów online
Nr 8 wśród 14 Restauracje (Milicz)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce dla rodziny. Przyjazny kącik, zabawki. Jedzenie bardzo dobre, pierogi solidne i dobrze doprawione. Czysto, schludnie, dania podawane na talerzach (nie plastikach). Na pewno jeżeli ktoś szuka miejsca, żeby zjeść obiad to polecam.

Dziękujemy, 907grzesiekk

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety ale podawanie potraw w plastikach jest raz, że mało estetyczne to jeszcze to tego w sprzeciwie z ekologią. Do tego ceny wygórowane a dania przeciętne.

Dziękujemy, rafa_k717
Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładne urokliwe miejsce nad zalewem idealne na obiad rodzinny - podają głównie pierogi. Pierogi dobre, chociaż nie wybitne. Farsz w pierogach z pieczarkami i serem bardzo pieprzny i mało sera. Pierogi z jagodami dobre ale mocno posypane cukrem. Dobrze jest dopytać o szczegóły dania jak chce się zamówić coś dla dzieci. Można płacić karta i są lody!
Okolica przepiękna. Można pójść na spacer z wózkiem dookoła zalewu, jest płac zabaw, mała plaża i zejście do wody. Można miło spędzić dzień w tym miejscu.
Jedyne co nam osobiście trochę przeszkadzało to muzyka która leciała z głośnika - trochę głośna a stacja ... biesiadna. Kwestia gustu.

1  Dziękujemy, UlaPola
Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre, świeże, domowe pierogi ruskie. Ładna i przyjemna okolica restauracji, plac zabaw dla dzieci, łatwe zejście do stawu, trasa rowerowa, ławeczki, dobre miejsce na relaks.

Dziękujemy, agnieszkaw769
Zrecenzowano 15 maja 2019

Miejsce serwuje głównie pierogi. Dobry mają też barszcz czysty. Ale na obiad czekaliśmy....45 minut! To zdecydowanie za długo, a restauracja nie była nawet w połowie pełna.

Dziękujemy, Zofia118

Pierogarnia Nad Zalewem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Milicz, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Pierogarnia Nad Zalewem? Podziel się wrażeniami!