Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W wielu hotelach w Polsce sypiam. Ten jest zdecydowanie najgorszym. Poziom właścicieli poniżej jakiejkolwiek normy (polecam poczytać opinie na googlach).
Właściciele hotelu zatrzymali siebie jak i sam wystrój oraz obsługę w latach 90. Nijak ma się ten hotel do dzisiejszych standardów. Przybyłem o godzinie 13 odebrać tylko klucze. Do samego pokoju dotarłem około 23, bo dopiero po pracy. Po wejściu okazało się że łóżko jest połamane. Naturalnie został od razu wykonany telefon do właściciela, a ten zmienił nam pokój na inny, z nie lepszym łóżkiem. Po napisaniu opinii właściciel grozi poniesieniem kosztów za połamane łóżko. Patrząc na opinie innych osób; dla właściciela każdy niezadowolony gość to oszust, chociaż sam wypisuje nieprawdę. Odradzam wszystkim.

Dziękujemy, 565patrykb
Zrecenzowano: 19 marca 2019

W centrum miasta, smaczne śniadanie, skromne pokoje, ale przy tej cenie nie ma na co narzekać.
Kolejny pobyt, więc wiedziałem na co się decyduję.
Tym razem trafiłem na trochę gorszą łazienkę. Kabina trochę już trącona zębem czasu.
Niby były 3 buteleczki żelu do kąpieli, ale każda do połowy zużyta :(

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano: 4 grudnia 2017

Położenie - dokładnie tam gdzie miałem rano się pojawić - nawet nie przestawiałem samochodu. I pokój i śniadanie raczej bez wodotrysków - ale wszystko zbilansowane ceną, czyli stosunek jakości do ceny odpowiedni

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017

Nocowałem z niedzieli na poniedziałek. To był dzień po weselu, więc obsługa również była ospała. Najpierw czekałem pół godziny, aż ktoś pojawi się w recepcji (w tym czasie rodzina pp. młodych wynosiła rzeczy z sali restauracyjnej, zdejmowała balony i wstążki. Dostałem pokój z "widokiem" na stację benzynową. Było lato, więc okno musiało być otwarte. Najpierw nie mogłem zasnąć bo okno wychodzilo na trasę przelotową, którą non-stop jeździły TIRy, a potem pobudka o 3:30 wraz ze slońcem, bo w pokoju brak była zasłon (od strony wschodniej)!!! Najgorsza noc w hotelu od lat!
Miejsce zdecydowanie przeznaczone na imprezy, być może dobrze organizują eventy, nie wiem. W restauracji też nie jadłem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie bierzcie pokoi z widokiem na stację benzynową!!!
Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Grzesko
Zrecenzowano: 30 maja 2017

Zaściankowa "restauracja" nijak nie dopasowana do obecnych standardów. Teoretycznie rozmach w postaci kelnera pragnącego stanąć na wysokości zadania, a praktycznie brak wyszukanych smaków, słabe jedzenie, które być może nadałoby się w miejscu oddalonym o 300km od najbliższej cywilizacji... Dania bez odpowiednich przypraw, o wegetariańskich można zapomnieć, obsługa nie ma pomysłu na smaczne danie, nie mówiąc już o jego podaniu. Przykro mi wystawiając taką opinię i obawiam się, że gdyby nie jedno ze zdjęć wiszących w holu, moja ocena wynosiła by nie dwie, a jedną gwiazdkę.
W hotelu nie nocowałem, więc nie wypowiem się na temat pokoi.

Termin pobytu: maj 2017
1  Dziękujemy, juri j