Środa Śląska
Zrecenzowano: 19 marca 2019

W centrum miasta, smaczne śniadanie, skromne pokoje, ale przy tej cenie nie ma na co narzekać.
Kolejny pobyt, więc wiedziałem na co się decyduję.
Tym razem trafiłem na trochę gorszą łazienkę. Kabina trochę już trącona zębem czasu.
Niby były 3 buteleczki żelu do kąpieli, ale każda do połowy zużyta :(

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano: 4 grudnia 2017

Położenie - dokładnie tam gdzie miałem rano się pojawić - nawet nie przestawiałem samochodu. I pokój i śniadanie raczej bez wodotrysków - ale wszystko zbilansowane ceną, czyli stosunek jakości do ceny odpowiedni

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017

Nocowałem z niedzieli na poniedziałek. To był dzień po weselu, więc obsługa również była ospała. Najpierw czekałem pół godziny, aż ktoś pojawi się w recepcji (w tym czasie rodzina pp. młodych wynosiła rzeczy z sali restauracyjnej, zdejmowała balony i wstążki. Dostałem pokój z "widokiem" na stację benzynową. Było lato, więc okno musiało być otwarte. Najpierw nie mogłem zasnąć bo okno wychodzilo na trasę przelotową, którą non-stop jeździły TIRy, a potem pobudka o 3:30 wraz ze slońcem, bo w pokoju brak była zasłon (od strony wschodniej)!!! Najgorsza noc w hotelu od lat!
Miejsce zdecydowanie przeznaczone na imprezy, być może dobrze organizują eventy, nie wiem. W restauracji też nie jadłem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie bierzcie pokoi z widokiem na stację benzynową!!!
Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Grzesko
Zrecenzowano: 30 maja 2017

Zaściankowa "restauracja" nijak nie dopasowana do obecnych standardów. Teoretycznie rozmach w postaci kelnera pragnącego stanąć na wysokości zadania, a praktycznie brak wyszukanych smaków, słabe jedzenie, które być może nadałoby się w miejscu oddalonym o 300km od najbliższej cywilizacji... Dania bez odpowiednich przypraw, o wegetariańskich można zapomnieć, obsługa nie ma pomysłu na smaczne danie, nie mówiąc już o jego podaniu. Przykro mi wystawiając taką opinię i obawiam się, że gdyby nie jedno ze zdjęć wiszących w holu, moja ocena wynosiła by nie dwie, a jedną gwiazdkę.
W hotelu nie nocowałem, więc nie wypowiem się na temat pokoi.

Termin pobytu: maj 2017
1  Dziękujemy, juri j
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2015

Hotel dobry na jedną noc dla przejeżdżających przez to miasto. Lokalizacja bardzo dobra - kilkanaście metrów od głównej ulicy i blisko centrum. Przy hotelu duży parking. Wnętrze restauracji wymaga remontu i nowoczesności ale kuchnia dobra.

Termin pobytu: maj 2015
1  Dziękujemy, 1betta