“Pycha”
Al Lago — recenzja

Al Lago
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonały lokal w świetnej lokalizacji. Miła obsługa, jedzenie bardzo dobre - pizza na cienkim cieście podawana jako przekąska, palce lizać. Polecam !

Dziękujemy, 71pawe_k

Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna pizza, włoska, na cienkim cieście. Bardzo miła obsluga, i kameralna atmosfera na miejscu. Zdecydowanie polecam, będąc w okolicy będziemy wracać w to miejsce.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, wawrzonekm89
Zrecenzowano 21 marca 2019

Dobra pizza, bardzo dobry kurczak. Fajna opcja, że pizza wypiekana jest w piecu na naszych oczach. Obsługa na wysokim poziomie. Sporo miejsca. Brakowało takiego lokalu w Środzie. Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Bisuta
Zrecenzowano 11 lutego 2019

Byłam tam już wiele razy i ani razu się nie zawiodłam. Pizza jedyna w swoim rodzaju, obsługa na wieeelki plus, wnętrze lokalu naprawdę ładne. Polecam!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, magdalenap136
Zrecenzowano 24 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam Burgera z frytkami. Soczyste mięso, pycha sos. Duża porcja. Akuratny w smaku. Moze sie mierzyć z Burgeristą

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Colcik

Al Lago — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lubiąż, Województwo dolnośląskie

Wrocław, Województwo dolnośląskie
Brzeg Dolny, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Al Lago? Podziel się wrażeniami!