Jawor

“Jedyna w swoim rodzaju!”
Sokola Rybka — recenzja

Sokola Rybka
Nr 2 wśród 14 Restauracje (Jawor)
Opis: „Sokola Rybka” to smażalnia ryb, zlokalizowana w miejscowości Sokola, ok. 10 km od Jawora w kierunku Bolkowa, oferująca wyśmienitą rybę z pieca lub w panierze. Zapewniamy nie tylko pyszne jedzenie, ale także przyjemną, domową atmosferę w spokojnej okolicy, sprzyjającej dele-ktowaniu się serwowanymi daniami.

Jadąc gdzieś dalej, wstąpiliśmy, zachęceni pozytywnymi recenzjami, do Sokolej Rybki na obiad. I to był strzał w dziesiątkę!

Zamówiliśmy: po barszczyku, poza tym dla mnie ziemniaki opiekane, halibut z pieca, bukiet surówek, warzywa na parze i szpinak, dla Męża: miętus panierowany, frytki, bukiet surówek.

Barszczyk podany z grzanką, dość pikantny, mocno rozgrzewający, idealny na taką porę roku.

Moje danie: porcja olbrzymia, najadłam się do syta. Halibut podany z masełkiem i ćwiartką cytryny, delikatny, mięso się rozpadało. Ziemniaczki posypane koperkiem, nie ociekały tłuszczem, delikatnie chrupiące - Mąż podjadał ze smakiem. Z warzyw najbardziej przypasowały mi warzywa na parze. Poza tym szeroki wybór surówek. Bardzo duża ilość warzyw, ogólnie zajmowały chyba więcej niż połowę porcji.

Danie Męża: miętus przyjemny, panierka nie przesadzona, nie zabijała smaku ryby i nie przekreślała jej delikatności, frytki neutralne, ziemniaki opiekane znacznie lepsze, surówki to po prostu surówki.

Za powyższe zapłaciliśmy 78 zł.

Obsługa: na najwyższym poziomie, właściwy człowiek we właściwym miejscu. Uprzejmy, potrafi doradzić, z poczuciem humoru. Restauracja bardzo dużo zyskuje mając właśnie taką obsługę.

Małą niedogodnością są toalety dostępne jedynie po wyjściu z restauracji.

Dziękujemy, Małgorzata T

Zrecenzowano 21 czerwca 2019

W drodze powrotnej z eskapady do Doliny Bobru wstąpiliśmy na obiad. Na pierszy rzut oka miejsce urokliwe, a wrażenie to jeszcze wzrosło przy zamawianiu obiadu. Zamówienie przyjął niezwykle miły i dowcipny pan, który nie tylko potrafił doradzić, ale do tego niezwykle zachęcić do zamówienia. Zamówiliśmy z żoną po barszczyku, małżonka halibuta z bukietem surówek, zaś ja miętusa w zestawie z frytkami i warzywami na parze. Do tego piwko i lemoniada i dodatkowo po porcji szpinaku. Barszcz - rewelacja, rybki bardzo dobre, tak jak i dodatki. Szpinak - przepyszny. Do tego ten pan co nas obsługiwał, raczył nas konwersacją z humorkiem. Za wszystko zapłaciliśmy 76 złotych, naprawdę niewygórowana cena. Miejsce przeurocze, gdzie dzieci mogą pograć np. w badmintona. Polecam wszystkim, a my na pewno tam wrócimy jeszcze nieraz, tym bardziej, że to po drodze w górki nasze kochane.

Dziękujemy, slawekn
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko szybko, smacznie i w dużych ilościach, czyli tak jak lubimy!!!! Polecamy!!! Na pewno znów się tu pojawimy!!!

Dziękujemy, Jarozz
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja rybna na uboczu starej drogi nr 3 niedaleko Bolkowa. Duży parking. Zwierzęta akceptowane. Stoliki na dworze pod parasolami. Przyjemnie pobyć i podegustowac. Barfzo ddobry pstrąg z pieca z zestawem surówek. Polecam

Dziękujemy, ChristophKK
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra rybka, wybralismy halibuta i mietusa. Dobrze zrobine chociaz troche zawiedlismy sie gdyz mietus byl opisany nie jako filet lecz takiego dostalismy. Jedzenie jest dobre co laczylo sie z oczekiwaniem na stolik, mimo tego bylo warto. Polecam, wrocimy napewno :)

Dziękujemy, 423emk

Sokola Rybka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bolków, Województwo dolnośląskie

Bolków, Województwo dolnośląskie
Jawor, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Sokola Rybka? Podziel się wrażeniami!